خرید تلویزیون شهری - اجاره تلویزیون شهری

تلویزیون شهری ضد آب,تلویزیون رنتال,فروش تلویزیون شهری در تهران و همه جای ایران با ال ای دی پانل بزرگترین وارد کننده تلویزیون های غول پیکر شهری در ایران همه از خدمات ال ای دی پانل می باشد. که واحد بازرگانی شرکت ال ای دی پانل با دارا بودن شرکای تجاری معتبر در کشورهای چین ، تایوان و کره جنوبی اقدام به واردات کالاهای مورد نیاز من جمله انواع قطعات تابلو روان ، اجاره تلویزیون شهری و تجهیزات نور پردازی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می نماید و نیز واحد تولید شرکت ال ای دی پانل فعالیت خود را در زمینه ساخت و تولید انواع تابلو روان و نمایشگر های led با مشخصات مختلف و نیز تولید انواع فریم و کابینت تابلو روان led و اجاره تلویزیون شهری می نماید.امید است با همکاری و همفکری و انتقادات سازنده و گرانبهای مشتریان محترم تابلو led و خرید تلویزیون شهری و نیز همکاران محترم همواره شاهد ارائه خدماتی عالی و پشتیبانی واقعی از طرف گروه توليدي بازرگاني ال ای دی پانل باشیم.برای اجاره گرفتن قیمت تلویزیون شهری و خرید مطمئن آن با ما در تماس باشید.

 خرید و فروش تلویزیون شهری ال ای دی

خرید تلویزیون شهری

   تابلو های پیام متغیر فول کالر که اصطلاحا با نام تجاری تلویزیون شهری خوانده میشوند جهت انتقال فیلم ،تصویر ، متن و تیزرهای تبلیغاتی ونیز در مکانهای خاص ( مانند تالار ها و سالن های کنفرانس و همایش و صرافی ها ) جهت انتقال متون سریع التغییر ( مانند نرخ ارز و موجودی ) و نیز نمایش فیلم آنلاین دوربین های موجود در محل و یا جای دیگر استفاده میشوند .

اجاره تلویزیون شهری

   انتخاب نوع تلویزیون شهری وابستگی مستقیم با محل نصب از نظر داخل سالن یا بیرون سالن بودن و نیز متوسط فاصله بییندگان تا تلویزیون شهری را دارد. بدان معنا که تلویزیون های شهری خارج سالن نیازمند خصلت ضد آب بودن و نیز شدت نور بیشتر می باشند حال آنکه برای تلویزیون های داخل سالن پرتاب نور زیاد و ضد آب بودن نیاز نمی باشد و در نتیجه برای خرید تلویزیون شهری داخل سالن عمدتا از تلویزیون شهری SMD استفاده می شود ولی برای تلویزیون شهری خارج سالن از محصول DIP استفاده میشود. از ما بهترین قیمت تلویزیون شهری را بخواهید.

 

فروش تلویزیون شهری

همچنین مقدار فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری مشخص کننده دات پیچ تلویزیون شهری ( فاصله بین مرکز دو ال ای دی همرنگ مجاور ) می باشد بدان معنا که هر چقدر فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری کمتر باشد باید از تلویزیون شهری با دات پیچ کمتر – یعنی تراکم بالاتر – استفاده شود . به طور مثال تلویزیون ال ای دی خانگی دات پیچ 2/0 میلیمتر می باشد حال آنکه تلویزیون های شهری نصب شده در میادین شهر عمدتا دات پیچ 10 یا 16 میلیمتر می باشند . در کل انتخاب نوع تلویزین شهری به شرح زیرتوصیه می گردد

قیمت تلویزیون شهری

نخستین تلويزيون شهری 6 سال قبل به تهران آمدند و در میدان های بزرگ شهر مانند میدان ونک ، تجریش و هفت تیر نصب شدند. یکی از نکات مطرح درباره تلویزیون شهری مکان یابی مناسب برای جذب مخاطب و پیشگیری از پیامدهای منفی آن است. برخی کارشناسان معتقدند گذشته از دستاوردهای اقتصادی، استفاده نادرست از شیوه تبلیغات شهری گاهی به یک معضل تبدیل شده و به ایجاد آلودگی‌های بصری منجر می شود. به این ترتیب نصب نخستین تلویزیون های شهری از همان ابتدا با واکنش هایی همراه شد.

  • از کجا بخریم؟

قیمت تلویزیون شهری فول کالر

انتخاب نوع تلویزیون شهری وابستگی مستقیم با محل نصب از نظر داخل سالن یا بیرون سالن بودن و نیز متوسط فاصله بییندگان تا تلویزیون شهری را دارد. بدان معنا که تلویزیون های شهری خارج سالن نیازمند خصلت ضد آب بودن و نیز شدت نور بیشتر می باشند حال آنکه برای تلویزیون های داخل سالن پرتاب نور زیاد و ضد آب بودن نیاز نمی باشد و در نتیجه برای تلویزیون شهری داخل سالن عمدتا از تلویزیون شهری SMD استفاده می شود ولی برای تلویزیون شهری خارج سالن از محصول DIP استفاده میشود. همچنین مقدار فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری مشخص کننده دات پیچ تلویزیون شهری ( فاصله بین مرکز دو ال ای دی همرنگ مجاور ) می باشد بدان معنا که هر چقدر فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری کمتر باشد باید از تلویزیون شهری با دات پیچ کمتر – یعنی تراکم بالاتر – استفاده شود . به طور مثال تلویزیون ال ای دی خانگی دات پیچ 2/0 میلیمتر می باشد حال آنکه تلویزیون های شهری نصب شده در میادین شهر عمدتا دات پیچ 10 یا 16 میلیمتر می باشند .

 

اجاره تلویزیون شهری
 

چرا تلویزیون شهری ال ای دی پانل

1- ارائه پيشنهاد و مشاوره صادقانه و واقعی به کلیه مشتریان گرامی با هدف یافتن انتخابی درست و مقرون به صرفه

2- بهای تمام شده مناسب و معقول به دلیل عدم وجود واسطه و نیز واردات مستقیم قطعات

3- دو تا سه سال گارانتي و ارائه ضمانت نامه معتبر و نیز تعهد نامه محضری ( در صورت در خواست مشتری ) جهت انجام واقعی خدمات گارانتی و پشتیبانی پس از خرید تلويزيون شهری

4- آموزش صفر تا صد کلیه امور اپراتوری جهت خريداران تلویزیون شهری .

5- هزینه حمل رایگان ویژه اجاره كنندگان تلويزيون شهری مستقر در تهران و کرج و نیز هزینه حمل رایگان جهت تلویزیون شهری در کل کشور .

6- هزینه حمل رایگان جهت خریداران قطعات تلویزیون شهری در کل کشور ( ویژه خرید های بالای هفتاد میلیون ریال )

٧- تلاش واقعی جهت کسب رضایت نهایی خريدارات تلویزیون شهری و خریداران محترم قطعات.

٨- فروش تلويزيون هاي شهری با برترين كيفيت تصوير 4K

 تلویزیون شهری چیست,تلوزیون شهری ال ای دی پانل, ledpanelco, خرید انواع تلویزیون های شهری,نمایشگر تبلیغاتی,تلویزیون شهری تبلیغاتی.
 ،LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان ماژول ال ای دی ،آموزش تابلو ال ای دی ساخت تابلوled ، ساخت تابلو روانتلوزیون شهری ، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، اموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود تابلو روان ، اموزش ساخت تابلو ، تابلو روان ، تابلوروان ،  تابلوی روان ، تابلوهای روان ، تابلوLED تابلوled  ، تابلوی led ، تابلوهایled ، تابلو ال ای دی ،تلویزیون شهری تابلوهای ال ای دی ، تابلو ال ای دی ، تابلو تبلیغاتی تلویزیون شهری ، تلویزیون تبلیغاتی ،ساخت تلویزیون شهری ، ماژول ساخت تلویزیون شهری ، تابلوهای مدرن ، تابلو روان led ، فروش تابلو روان 

تلویزیون شهری فول کالر

تلاش واقعی جهت کسب رضایت نهایی خريدارات تلویزیون شهری و خریداران محترم قطعات.

 

 

خرید تلویزیون شهری

قیمت تلویزیون شهری فول کالر

١- واردات و توزيع قطعات تلويزيون شهری جهت همكاران گرامي
٢- توليد انواع تلويزيون هاي شهری داخل سالن و خارج سالن جهت مصرف كنندگان عزيز
٣- طراحي و اجراي صفر تا صد سازه هاي نگهدرانده تلويزيون شهری
٥- توليد و توزيع كابينت تلويزيون هایشهری ( دايكست وارداتي و توليد داخلی

اجاره انواع نمايشگر شهری جهت غرفه هاي نمايشگاهي ، سالن هاي همايش ، تالار هاي پذيرايي و مراسمات خاص

 برخی از پروژه ها

مركز تجاري چيت گر ٣٦ متر مربع - كتابخانه ملي ايران ١٨ متر مربع - تالار شهيد اويني فرهنگسراي بهمن ٣٩ متر مربع - شبكه هاي بهداشت و درمان ليكك - شبكه بهداشت ودرمان چرام ، ليكك ، لنده ٢٠ متر مربع - گروه خودرو سازي مديران خودرو - شركت اسان راه ( هيوندايي ) ١٢ متر مربع - مركز خريد ياس ميدان شكوفه - شركت ناريران رامسر ( تلويزيون منحنی ) ١٢ متر مربع - باغ اسد تنكابن - استخر شهداي سبزوار ١٢ متر مربع - حسينه مدافعان حرم اهواز ١٥ متر مربع دايكست - گروه صوت تصوير اقاي جعفري اراك ١٦ متر مربع دايكست رنتال - كارخانجات رادياتور ايران ، روغن لادن - ايران رادياتور شاد اباد -رستوران شاين سعادت اباد - صوت و تصوير برادران سيدي شيراز ( دايكست رنتال )مركز اسناد ملي ايران ١٨ متر مربع -بيمارستان شهداي هفتم تير شهر ري - شركت اوا هونام - شركت كاتاليست ايران- موسسه فكر برتر ( دايكست )- مجموعه آموزشگاههاي زبان سرا - مجموعه مدارس غير انتفاعي ادب - شركت ازاد راه حرم تا حرم - مركز چرم ايران ( فردوسي ) - بورس قارچ ايران - مركز خريد نجفيان بهشهر - باغ تالار ونك اصفهان -هايپر مهر اسلامشهر - كلينيك درديس سعادت اباد - شركت مهندسي نفت ايران 

 

 

تلویزیون شهری چه مزیت هایی دارد؟

در بسیاری از موارد مشاهده شده که استفاده از این تلویزیون مزایای قابل توجهی نسبت به استفاده از یک صفحه نمایش بزرگ دارد. مهم ترین مزیت تلویزیون شهری توانایی ایجاد صفحه نمایشی بسیار بزرگ و با وضوح تصویر بالا می باشد. چنین صفحه نمایشی با رزولوشن بالا تمامی کاربران را قادر می سازد تا به وضوح تصاویر را مشاهده کنند، درگیر نمایش شوند و از اطلاعات به اشتراک گذاشته شده بهره مند گردند. همچنین تلویزیون شهری از لحاظ شکل و ابعاد بسیار انعطاف پذیرتر از تلویزیون های بزرگ تکی می باشند، بدین معنی که شما به وسیله ی این تلویزیون ها می توانید صفحه نمایشی به شکل منحنی یا چند ضلعی های به هم ریخته و حتی اشکال سه بعدی را ایجاد کنید. از این سیستم در اتاق های کنترل امنیت برای نظارت و افزایش آگاهی از موقعیت در مکان هایی همچون مراکز فرماندهی نظامی بسیار استفاده می شود. استفاده و به کارگیری از تلویزیون شهری در دانشگاه ها و اماکن پژوهشی جهت بزرگ نمایی تصاویر و محتوای تحقیقات در مقیاس بالا با وضوح فوق العاده بسیار مفید می باشد. این تلویزیون ها می توانند قدرت و ابهت خود را در اتاق های مدیریت و سالن های کنفرانس به خوبی به نمایش بگذارند و نه تنها کیفیت ارائه و سخنرانی را چندین برابر کنند بلکه توجه افراد حاضر در سالن را به خوبی جلب مباحث کنند. این تلویزیون ها در اماکن عمومی، صفحه نمایش خیره کننده ای را ایجاد می کنند که به راحتی نظر مردم را به خود جلب کرده در نتیجه برای ارسال پیام های تبلیغاتی بسیار مفید می باشند. علاوه بر مزایایی که بیان شد، با اطمینان می توان گفت که قیمت اجاره تلویزیون شهری با توجه به امکانات و مزایایی که دارد نسبت به اجاره یک تلویزیون بزرگ از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. این تلویزیون ها مانند سایر تکنولوژی ها از تنوع بالایی برخوردار است و معمولا افراد در انتخاب ایده آل ترین آن سردرگم می شوند.

 

تلویزیون شهری

انتخاب یک تلوزیون شهری

رشد انفجار گونه ی اجاره تلویزیون شهری در سال های اخیر منجر به ایجاد تنوع فراوان این محصول و بازارهای رقابتی شد. در بسیاری از سازمان ها صرف هزینه برای اجاره یا خرید این سیستم بسیار ضروری و با مزایای فراوان می باشد. با این حال انتخاب یک تلویزیون شهری مناسب با توجه به فن آوری های گوناگون این سیستم در بازار امروز کار طاقت فرسایی است. هنگامی که برای خرید یا اجاره تلویزیون شهری در اینترنت سرچ کنید با گزینه هایی همچون تلوزیون شهری LCD، LED، LPD، مکعب و پروژکتور مواجه می شوید که هر کدام از این گزینه ها بیانگر نوعی مجزا از تکنولوژی به کار رفته در صفحه نمایش می باشد. هر یک از این مدل ها دارای مزایا و معایبی هستند و هر کدام برای رویداد خاصی مناسب می باشند. به همین دلیل قبل از انتخاب تلویزیون شهری برای هر گونه رویدادی بهتر است تا درک درستی از تکنولوژی به کار گرفته شده در هر یک و نقاط ضعف و قدرت آن ها داشته باشیم. به همین دلیل در ادامه به تشریح یکی از پرکاربردترین تکنولوژی صفحه نمایش که همان تکنولوژی LCD می باشد پرداخته ایم.

تلویزیون شهری LCD

LCD یکی از معروف ترین تکنولوژی های موجود در تلویزیون شهری می باشد. به دلیل استفاده از این تکنولوژی در مانیتور کامپیوترهای شخصی و تلویزیون های خانگی تقریبا می توان گفت که تمامی افراد با این سیستم آشنا هستند. LCD یا صفحه نمایش کریستال مایع، یک صفحه نمایش تخت می باشد که از نور و کریستال مایع برای نمایش تصاویر استفاده می کند. هر پیکسل از LCD توسط یک لایه از ملکول های کریستال مایع که بین دو الکترود شفاف و دو فیلتر پلاریزه قرار گرفته تشکیل شده است. زمانی که میدان الکتریکی به وجود می آید، کریستال مایع با تغییر جهت و پیچ و تاب خوردن نور را از خود عبور می دهد و تصاویر تک رنگ یا چند رنگ را تولید می کند. از آن جایی که کریستال های مایع نوری از خود تولید نمی کنند، در پشت شیشه ی پنل LCD یک منبع نور تعبیه می شود. یکی از تکنوژی هایی که از قدیم برای منبع نور در صفحه نمایش مانیتورها و لپ تاپ ها استفاده می شد CCFL ( فلوئورسنت کات سرد) است، البته برای صفحه نمایش هایی با مقیاس به این بزرگی از نور پس زمینه ی LED استفاده می شود. نحوه ی عملکرد این تکنولوژی به این صورت است که دیودهای نوری (LED) از طریق درخشش به کریستال های مایع تصویر تولید می کنند. اندازه ی هر پنل تلویزیون شهری LCD به طور معمول بین ۴۲ تا ۶۰ اینچ می باشد. پنل های ۴۷ تا ۵۵ اینچ LCD می تواند بالاترین وضوح تصویر(فول HD و حداکثر ۴K یا حتی ۸K) را داشته باشند. چنین کیفیت بی نظیری به دلیل تراکم پیکسل بالا یا PPI است که فن آوری LCD می تواند آن را فراهم نماید. تلوزیون شهری LCD از لحاظ ابعاد و شکل دارای طیف گسترده ای می باشد و به سادگی می توان تعداد پنل ها را کم یا زیاد کرد و ابعاد تلوزیون را بر حسب نیاز و فضای موجود تغییر داد. قیمت اجاره تلویزیون شهری LCD بسیار مناسب می باشد و برای اضافه کردن تعداد پنل لازم نیست هزینه ی بالایی پرداخت شود. این تلوزیون ها را به راحتی بر روی هر دیواری می توان نصی کرد یا روی پایه قرار داد. وزن هر پنل LCD بسیار کم می باشد اما در هنگام نصب باید این نکته را در نظر گرفت که وزن نهایی تلوزیون شهری بستگی به تعداد پنل ها و ابعاد آن دارد. یکی از مباحثی که در این تلویزیون ها مطرح می باشد زمان پاسخ است. زمان پاسخ به مقدار زمانی گفته می شود که پیکسل در صفحه نمایش تغییر می کند در نتیجه صفحه نمایش هایی با زمان پاسخ کم تر می توانند عملیات انتقال را سریع تر انجام دهند و تصاویر را با مصنوعات کم تر نشان دهند. با این که زمان پاسخ در تلویزیون های LCD به طور قابل توجهی بهبود یافته است اما همچنان در مقایسه با تکنولوژی های رقیب نقطه ضعف این فن آوری به حساب می آید. در طی آخرین نتایج به دست آمده حداقل زمان پاسخ در نمایشگر LCD یک میلی ثانیه بود در حالی که در تکنولوژی DLP این زمان کم تر از یک میکرو ثانیه بود. البته این تمایزات برای چشم انسان نامحسوس است و به ندرت می توان آن را نقطه ضعف به حساب آورد. در نمایشگر LCD هنگامی که یک تصویر برای مدت طولانی در حال نمایش است ممکن است پیکسل نتواند به حالت نرمال برگردد و برای مدت زمان بسیار کوتاهی تصویر ثابت بماند که البته این ماندگاری تصویر جزئی و موقت می باشد. همچنین به دلیل خطاهای ترانزیستور ممکن است پیکسل های مرده و گیردار در نمایش LCD ایجاد شوند. پیکسل گیردار باعث گیر کردن ساب پیکسل در یک رنگ خاص می شود و پیکسل مرده به صورت دائم در تصویر به رنگ سفید یا مشکی مشاهده می شود. پیکسل های گیردار ممکن است بعد از مدتی خود به خود درست شوند و یا توسط برخی نرم افزارها یا روش های فیزیکی تعمیر شوند اما ترمیم پیکسل مرده کار مشکلی است. البته این مشکلات در تلویزیون شهری و در محیط های بسیار بزرگ که به صورت دائم تصاویر در حال پخش شدن است به سختی قابل مشاهده است و فقط با مشاهده از فاصله ی خیلی نزدیک می توان متوجه این نقص شد. اما با تمام این مسائل می توان به راحتی گفت که عملکرد تلویزیون شهری LCD بسیار قابل اطمینان است و افراد بدون هیچ گونه نگرانی به راحتی می توانند از این سیستم در رویداد خود استفاده کنند و از مزایای فوق العاده ی آن بهره مند شوند.

 

عصری که ما هم اکنون در آن در حال زندگی هستیم عصر دیجیتال می باشد در نتیجه برای جذب مشتریان و جلب نظر افراد نیاز به استفاده از فن آوری های روز و تکنولوژی های برتر داریم. برای استفاده ی درست و بهره مندی از هر فن آوری و وسیله ی دیجیتالی در ابتدا باید شناخت خوبی نسبت به آن پیدا کنیم. تلویزیون شهری و اجاره تلویزیون شهری یکی از تکنولوژی های روز و پر طرفدار در این دوره به حساب می آید که به راحتی می تواند در بسیاری از اماکن و رویدادها توجه افراد را جلب نماید. به همین دلیل استفاده از این سیستم برای شرکت ها و سازمان ها مزایای فراوانی به همراه خواهد داشت.

تلویزیون شهری امروزه در فضای رقابتی تولید کالا و ارایه خدمات، تبلیغات شهری جایگاه ویژه ای یافته؛ به طوری که در سال های اخیر هر روز بر تعداد تابلوهای روان در سطح شهرهای بزرگ افزوده شده است.

 تبلیغات با تلویزیون شهری

در حقیقت هدف اصلی تبلیغات شهری کمک به ارتقای سطح آگاهی در تبلیغات آموزشی و افزایش قدرت انتخاب مردم در تبلیغات تجاری است.

این شیوه تبلیغات به دلیل زیبایی ، جذب مخاطب و تنوع یکی از روش های تبلیغاتی پذیرفته شده در سراسر جهان به شمار می آید. با توسعه شیوه های تبلیغاتی تابلوهای کوچک کم‌کم جای خود را به بیلبوردهای بسیار بزرگ دادند و حالا تلویزیون های شهری برای تبلیغ کالاها و اطلاع رسانی وارد شهر های بزرگ و کوچک شده اند. و فروش تلویزیون شهری رونق دوجندانی گرفته است.

 

  • کیفیت کار خوب همیشه افتخار ما بوده است ال ای دی پانل با سابقه ای درخشان که داردمی تواند راهگشای خوبی در جهت تبلیعات الکترونیکی شما باشد.
    مهندس زارع مدیر شرکت ال ای دی پانل

آدرس تماس

با ما تماس بگیرید :

دفتر فروش :

تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق آلستوم- پلاک834

                    


تلفکس :      44299755 -021 (8 خط)

همراه : 09126630257