خرید تلویزیون شهری - اجاره تلویزیون شهری

تلویزیون شهری ضد آب,تلویزیون رنتال,فروش تلویزیون شهری در تهران و همه جای ایران با ال ای دی پانل بزرگترین وارد کننده تلویزیون های غول پیکر شهری در ایران همه از خدمات ال ای دی پانل می باشد. که واحد بازرگانی شرکت ال ای دی پانل با دارا بودن شرکای تجاری معتبر در کشورهای چین ، تایوان و کره جنوبی اقدام به واردات کالاهای مورد نیاز من جمله انواع قطعات تابلو روان ، اجاره تلویزیون شهری و تجهیزات نور پردازی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می نماید و نیز واحد تولید شرکت ال ای دی پانل فعالیت خود را در زمینه ساخت و تولید انواع تابلو روان و نمایشگر های led با مشخصات مختلف و نیز تولید انواع فریم و کابینت تابلو روان led و اجاره تلویزیون شهری می نماید.امید است با همکاری و همفکری و انتقادات سازنده و گرانبهای مشتریان محترم تابلو led و خرید تلویزیون شهری و نیز همکاران محترم همواره شاهد ارائه خدماتی عالی و پشتیبانی واقعی از طرف گروه توليدي بازرگاني ال ای دی پانل باشیم.برای اجاره گرفتن قیمت تلویزیون شهری و خرید مطمئن آن با ما در تماس باشید.

 خرید و فروش تلویزیون شهری ال ای دی

خرید تلویزیون شهری

   تابلو های پیام متغیر فول کالر که اصطلاحا با نام تجاری تلویزیون شهری خوانده میشوند جهت انتقال فیلم ،تصویر ، متن و تیزرهای تبلیغاتی ونیز در مکانهای خاص ( مانند تالار ها و سالن های کنفرانس و همایش و صرافی ها ) جهت انتقال متون سریع التغییر ( مانند نرخ ارز و موجودی ) و نیز نمایش فیلم آنلاین دوربین های موجود در محل و یا جای دیگر استفاده میشوند .

اجاره تلویزیون شهری

   انتخاب نوع تلویزیون شهری وابستگی مستقیم با محل نصب از نظر داخل سالن یا بیرون سالن بودن و نیز متوسط فاصله بییندگان تا تلویزیون شهری را دارد. بدان معنا که تلویزیون های شهری خارج سالن نیازمند خصلت ضد آب بودن و نیز شدت نور بیشتر می باشند حال آنکه برای تلویزیون های داخل سالن پرتاب نور زیاد و ضد آب بودن نیاز نمی باشد و در نتیجه برای خرید تلویزیون شهری داخل سالن عمدتا از تلویزیون شهری SMD استفاده می شود ولی برای تلویزیون شهری خارج سالن از محصول DIP استفاده میشود. از ما بهترین قیمت تلویزیون شهری را بخواهید.

 

فروش تلویزیون شهری

همچنین مقدار فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری مشخص کننده دات پیچ تلویزیون شهری ( فاصله بین مرکز دو ال ای دی همرنگ مجاور ) می باشد بدان معنا که هر چقدر فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری کمتر باشد باید از تلویزیون شهری با دات پیچ کمتر – یعنی تراکم بالاتر – استفاده شود . به طور مثال تلویزیون ال ای دی خانگی دات پیچ 2/0 میلیمتر می باشد حال آنکه تلویزیون های شهری نصب شده در میادین شهر عمدتا دات پیچ 10 یا 16 میلیمتر می باشند . در کل انتخاب نوع تلویزین شهری به شرح زیرتوصیه می گردد

قیمت تلویزیون شهری

نخستین تلويزيون شهری 6 سال قبل به تهران آمدند و در میدان های بزرگ شهر مانند میدان ونک ، تجریش و هفت تیر نصب شدند. یکی از نکات مطرح درباره تلویزیون شهری مکان یابی مناسب برای جذب مخاطب و پیشگیری از پیامدهای منفی آن است. برخی کارشناسان معتقدند گذشته از دستاوردهای اقتصادی، استفاده نادرست از شیوه تبلیغات شهری گاهی به یک معضل تبدیل شده و به ایجاد آلودگی‌های بصری منجر می شود. به این ترتیب نصب نخستین تلویزیون های شهری از همان ابتدا با واکنش هایی همراه شد.

  • از کجا بخریم؟

قیمت تلویزیون شهری فول کالر

انتخاب نوع تلویزیون شهری وابستگی مستقیم با محل نصب از نظر داخل سالن یا بیرون سالن بودن و نیز متوسط فاصله بییندگان تا تلویزیون شهری را دارد. بدان معنا که تلویزیون های شهری خارج سالن نیازمند خصلت ضد آب بودن و نیز شدت نور بیشتر می باشند حال آنکه برای تلویزیون های داخل سالن پرتاب نور زیاد و ضد آب بودن نیاز نمی باشد و در نتیجه برای تلویزیون شهری داخل سالن عمدتا از تلویزیون شهری SMD استفاده می شود ولی برای تلویزیون شهری خارج سالن از محصول DIP استفاده میشود. همچنین مقدار فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری مشخص کننده دات پیچ تلویزیون شهری ( فاصله بین مرکز دو ال ای دی همرنگ مجاور ) می باشد بدان معنا که هر چقدر فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری کمتر باشد باید از تلویزیون شهری با دات پیچ کمتر – یعنی تراکم بالاتر – استفاده شود . به طور مثال تلویزیون ال ای دی خانگی دات پیچ 2/0 میلیمتر می باشد حال آنکه تلویزیون های شهری نصب شده در میادین شهر عمدتا دات پیچ 10 یا 16 میلیمتر می باشند .

 

اجاره تلویزیون شهری
 

چرا تلویزیون شهری ال ای دی پانل

1- ارائه پيشنهاد و مشاوره صادقانه و واقعی به کلیه مشتریان گرامی با هدف یافتن انتخابی درست و مقرون به صرفه

2- بهای تمام شده مناسب و معقول به دلیل عدم وجود واسطه و نیز واردات مستقیم قطعات

3- دو تا سه سال گارانتي و ارائه ضمانت نامه معتبر و نیز تعهد نامه محضری ( در صورت در خواست مشتری ) جهت انجام واقعی خدمات گارانتی و پشتیبانی پس از خرید تلويزيون شهری

4- آموزش صفر تا صد کلیه امور اپراتوری جهت خريداران تلویزیون شهری .

5- هزینه حمل رایگان ویژه اجاره كنندگان تلويزيون شهری مستقر در تهران و کرج و نیز هزینه حمل رایگان جهت تلویزیون شهری در کل کشور .

6- هزینه حمل رایگان جهت خریداران قطعات تلویزیون شهری در کل کشور ( ویژه خرید های بالای هفتاد میلیون ریال )

٧- تلاش واقعی جهت کسب رضایت نهایی خريدارات تلویزیون شهری و خریداران محترم قطعات.

٨- فروش تلويزيون هاي شهری با برترين كيفيت تصوير 4K

 تلویزیون شهری چیست,تلوزیون شهری ال ای دی پانل, ledpanelco, خرید انواع تلویزیون های شهری,نمایشگر تبلیغاتی,تلویزیون شهری تبلیغاتی.
 ،LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان ماژول ال ای دی ،آموزش تابلو ال ای دی ساخت تابلوled ، ساخت تابلو روانتلوزیون شهری ، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، اموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود تابلو روان ، اموزش ساخت تابلو ، تابلو روان ، تابلوروان ،  تابلوی روان ، تابلوهای روان ، تابلوLED تابلوled  ، تابلوی led ، تابلوهایled ، تابلو ال ای دی ،تلویزیون شهری تابلوهای ال ای دی ، تابلو ال ای دی ، تابلو تبلیغاتی تلویزیون شهری ، تلویزیون تبلیغاتی ،ساخت تلویزیون شهری ، ماژول ساخت تلویزیون شهری ، تابلوهای مدرن ، تابلو روان led ، فروش تابلو روان 

تلویزیون شهری فول کالر

تلاش واقعی جهت کسب رضایت نهایی خريدارات تلویزیون شهری و خریداران محترم قطعات.

 

 

خرید تلویزیون شهری

قیمت تلویزیون شهری فول کالر

١- واردات و توزيع قطعات تلويزيون شهری جهت همكاران گرامي
٢- توليد انواع تلويزيون هاي شهری داخل سالن و خارج سالن جهت مصرف كنندگان عزيز
٣- طراحي و اجراي صفر تا صد سازه هاي نگهدرانده تلويزيون شهری
٥- توليد و توزيع كابينت تلويزيون هایشهری ( دايكست وارداتي و توليد داخلی

اجاره انواع نمايشگر شهری جهت غرفه هاي نمايشگاهي ، سالن هاي همايش ، تالار هاي پذيرايي و مراسمات خاص

 برخی از پروژه ها

مركز تجاري چيت گر ٣٦ متر مربع - كتابخانه ملي ايران ١٨ متر مربع - تالار شهيد اويني فرهنگسراي بهمن ٣٩ متر مربع - شبكه هاي بهداشت و درمان ليكك - شبكه بهداشت ودرمان چرام ، ليكك ، لنده ٢٠ متر مربع - گروه خودرو سازي مديران خودرو - شركت اسان راه ( هيوندايي ) ١٢ متر مربع - مركز خريد ياس ميدان شكوفه - شركت ناريران رامسر ( تلويزيون منحنی ) ١٢ متر مربع - باغ اسد تنكابن - استخر شهداي سبزوار ١٢ متر مربع - حسينه مدافعان حرم اهواز ١٥ متر مربع دايكست - گروه صوت تصوير اقاي جعفري اراك ١٦ متر مربع دايكست رنتال - كارخانجات رادياتور ايران ، روغن لادن - ايران رادياتور شاد اباد -رستوران شاين سعادت اباد - صوت و تصوير برادران سيدي شيراز ( دايكست رنتال )مركز اسناد ملي ايران ١٨ متر مربع -بيمارستان شهداي هفتم تير شهر ري - شركت اوا هونام - شركت كاتاليست ايران- موسسه فكر برتر ( دايكست )- مجموعه آموزشگاههاي زبان سرا - مجموعه مدارس غير انتفاعي ادب - شركت ازاد راه حرم تا حرم - مركز چرم ايران ( فردوسي ) - بورس قارچ ايران - مركز خريد نجفيان بهشهر - باغ تالار ونك اصفهان -هايپر مهر اسلامشهر - كلينيك درديس سعادت اباد - شركت مهندسي نفت ايران 

 

اخیرا بسیاری از شرکت‌ها به جای استفاده از رسانه‌هایی از قبیل اینترنت و رادیو به استفاده کردن از تلیغات تلویزیونی روی آورده‌اند. از این رو اجاره تلویزیون شهری برای انجام تبلیغات امری عادی به‌حساب می‌آید. اما چرا باید برای تبلیغات از تلویزیون شهری استفاده کنیم. وقتی که شما می‌خواهید یک کار تبلیغاتی با هدفی مشخص انجام دهید بسیار مهم است که فردی آگاه در این زمینه باشید. در ادامه در مورد ۵ دلیل مهم در ارتباط با استفاده کردن از تلویزیون شهری به بحث می‌نشینیم.

اینترنت به جای تلویزیون شهری آیا درست است؟

قبل از اینکه بحث اصلی را شروع کنیم، اجازه دهید به یک تصور غلط و رایج اشاره کنیم؛ “اینترنت جایگزین تلویزیون شده است”. با وجود سرویس‌هایی از قبیل (Netflix)، (Hulu) و (Youtube) زوال و از بین روفتن تلویزیون به کی موضوع داغ تبدیل شده است. مطالعات مربوط به چندین سازمان‌ بزرگ از قبیل (Nielson) و (Temkin Group) به نتیجه رسیده است که استفاده کردن از اینترنت تماشای تلویزیون را تکمیل می‌کند؛ درحقیقت تکمیل کننده‌ی آن است. بیش از یک سوم تماشاگران تلویزیون به‌طور همزمان به اینترنت متصل هستند و از آن استفاده می‌کنند. یک نمونه‌ی جدیدی از این بررسی به استفاده‌های چندگانه از وسایل ارتباط جمعی از قبیل تلویزیون، تلفن، تبلت و کامپیوتر مربوط می‌شود. طبق بررسی‌های انجام شده، ۳۸% در صد از استفاده‌کنندگان موبایل به‌ هنگامیکه یک تبلیغ تلویزیونی در مورد یک کالا را می‌بینند به اینترنت متصل می‌شوند تا اطلاعاتی در ارتباط با آن کالا کسب کنند. بنابراین استفاده کردن از هردو چه اینترنت و چه تلویزیون می‌تواند مفید باشد. به خصوص تلویزیون‌ شهری که می‌تواند این کار را به‌راحتی از طریق صفحه‌ی مانیتور بزرگش انجام دهد.

 

تلویزیون شهری

وجود آمار مردمی قابل توجه برای تماشای تلویزیون

تعداد بالای تماشاگران تلویزیون شهری موضوعی کاملا واضح است اما مهمترین عنصر تبلیغات تلویزیونی تعداد زیاد برنامه‌های تلویزیون است. در تلویزیون برنامه‌های متنوعی برای تمام سلایق وجود دارد. به‌عنوان مثال اگر بخواهید مخاطبان شما افرادی باشند که عاشق زبان انگلیسی هستند، آن‌ها مطمئنا کسانی هستند که برنامه‌های آموزش زبان را تماشا می‌کنند. یا اگر می‌خواهید زنانی خانه‌دار را جذب کنید مطمئنا آن‌ها کسانی هستند که به هنگام صبح به تماشای برنامه‌های آشپزی می‌پردازند. در یک تلویزیون شهری نیز می‌توان تبلیغاتی با رویکردی ذکر شده را قرار داد تا مخاطبان خاص خود را پیدا کرد.

اثر بسیار قوی و طولانی مدت تلویزیون شهری

هیچ وسیله‌ای دیگری همانند تلویزیون اثری تا این اندازه طولانی‌مدت و قوی ندارد. اکثر مردم اطلاعاتی کافی در ارتباط با یک محصول را تنها از طریق تلویزیون شهری بدست می‌آورند. ترکیب عناصری همانند صدا و تصویر شرایطی را به‌وجود می‌آورد که فرد می‌تواند یک شی را با تمام خصوصیاتش به راحتی درک و مشاهده کند.

اندازه، تکنولوژی و کیفیت تلویزیون شهری

تکنولوژی تلویزیون‌ها امروزه به‌سمتی می‌رود که به‌مرور بزرگتر، مقرون به‌صرفه‌تر و با کیفیت‌تر ‌شوند. اندازه‌ی تلویزیون‌ها به مرور بزرگتر می‌شود. همچنین تکنولوژی ساخت تلویزیون‌ها به‌مرور به سمت قابلیت‌های فراوان اتصال به شبکه و پخش با کیفیت بالا می‌رود. از طرفی بسیاری از افراد برخلاف گذشته به تلویزیون دسترسی دارند. تمام این قابلیت‌ها شما را به‌سمتی می‌برد تا یک حضور فعال، زیبا و موثر از خودتان در قالب محصولاتتان را به وجود آورید و با مخاطبانتان ارتباط برقرار کنید. اجاره کردن یک تلویزیون شهری با قیمت مناسب می‌تواند شما را به بسیاری از اهداف شخصیتان برساند.

مقرون به‌ صرفه بودن تلویزیون شهری

هنگامیکه شما بازار سرمایه‌گذای خود را مشخص کردید و مخاطبان شما معلوم شد، تلویزیون به‌طور غیر قابل باوری مقرون به‌صرفه است. اصطلاح «هزینه برای هر هزار نفر» (Cost-Per-Thousands)، اصطلاحی معروف است. به این معنی که با کمترین هزینه می‌توانید هزار نفر از مخاطبانتان را از طریق تلویزیون جذب کنید. متوسط تماشای تلویزیون در ایران در بین خانم‌های خانه‌دار و کودکان ۴ تا ۵ سال بین ۴ تا ۵ ساعت در طول روز است. بنابراین این افراد نزدیک به ۱ ساعت به تماشای تبلیغات تلویزیونی می‌پردازند. همان‌طور که می‌بینید هزینه‌ی زیادی برای ارتباط با مخاطبین از طریق تلویزیون شهری یا اجاره تلویزیون شهری نیاز نیست.

تلویزیون شهری، تکمیل‌ کننده‌ی دیگر رسانه‌ها

زمانیکه شما فروشی را از طریق اینترنت انجام می‌دهید مطمئنا نیاز دارید تا به دیگران برای سر زدن به سایتتان به‌طور مداوم یادآوری کنید. البته این کار از طریق تکنولوژیی‌های پیشرفته‌ی امروزی قابل انجام است. در مقایسه اگر بخواهید افراد را به دیدن یک برنامه‌ی خاص درتلویزیون ترغیب کنید میزان یادآوری از ۱۰% تا ۳۰% کاهش میابد. در نهایت باید بدانید که هیچ رسانه‌ای از جمله تلویزیون بر دیگری برتری ندارد تنها چیزی که آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کند نحوه‌ی استفاده و کاربرد آن‌ها است.

 

تلویزیون شهری امروزه در فضای رقابتی تولید کالا و ارایه خدمات، تبلیغات شهری جایگاه ویژه ای یافته؛ به طوری که در سال های اخیر هر روز بر تعداد تابلوهای روان در سطح شهرهای بزرگ افزوده شده است.

 تبلیغات با تلویزیون شهری

در حقیقت هدف اصلی تبلیغات شهری کمک به ارتقای سطح آگاهی در تبلیغات آموزشی و افزایش قدرت انتخاب مردم در تبلیغات تجاری است.

این شیوه تبلیغات به دلیل زیبایی ، جذب مخاطب و تنوع یکی از روش های تبلیغاتی پذیرفته شده در سراسر جهان به شمار می آید. با توسعه شیوه های تبلیغاتی تابلوهای کوچک کم‌کم جای خود را به بیلبوردهای بسیار بزرگ دادند و حالا تلویزیون های شهری برای تبلیغ کالاها و اطلاع رسانی وارد شهر های بزرگ و کوچک شده اند. و فروش تلویزیون شهری رونق دوجندانی گرفته است.

 

  • کیفیت کار خوب همیشه افتخار ما بوده است ال ای دی پانل با سابقه ای درخشان که داردمی تواند راهگشای خوبی در جهت تبلیعات الکترونیکی شما باشد.
    مهندس زارع مدیر شرکت ال ای دی پانل

آدرس تماس

با ما تماس بگیرید :

دفتر فروش :

تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق آلستوم- پلاک834

                    


تلفکس :      44299755 -021 (8 خط)

همراه : 09126630257