خرید تلویزیون شهری - اجاره تلویزیون شهری

تلویزیون شهری ضد آب,تلویزیون رنتال,فروش تلویزیون شهری در تهران و همه جای ایران با ال ای دی پانل بزرگترین وارد کننده تلویزیون های غول پیکر شهری در ایران همه از خدمات ال ای دی پانل می باشد. که واحد بازرگانی شرکت ال ای دی پانل با دارا بودن شرکای تجاری معتبر در کشورهای چین ، تایوان و کره جنوبی اقدام به واردات کالاهای مورد نیاز من جمله انواع قطعات تابلو روان ، اجاره تلویزیون شهری و تجهیزات نور پردازی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می نماید و نیز واحد تولید شرکت ال ای دی پانل فعالیت خود را در زمینه ساخت و تولید انواع تابلو روان و نمایشگر های led با مشخصات مختلف و نیز تولید انواع فریم و کابینت تابلو روان led و اجاره تلویزیون شهری می نماید.امید است با همکاری و همفکری و انتقادات سازنده و گرانبهای مشتریان محترم تابلو led و خرید تلویزیون شهری و نیز همکاران محترم همواره شاهد ارائه خدماتی عالی و پشتیبانی واقعی از طرف گروه توليدي بازرگاني ال ای دی پانل باشیم.برای اجاره گرفتن قیمت تلویزیون شهری و خرید مطمئن آن با ما در تماس باشید.

 خرید و فروش تلویزیون شهری ال ای دی

خرید تلویزیون شهری

   تابلو های پیام متغیر فول کالر که اصطلاحا با نام تجاری تلویزیون شهری خوانده میشوند جهت انتقال فیلم ،تصویر ، متن و تیزرهای تبلیغاتی ونیز در مکانهای خاص ( مانند تالار ها و سالن های کنفرانس و همایش و صرافی ها ) جهت انتقال متون سریع التغییر ( مانند نرخ ارز و موجودی ) و نیز نمایش فیلم آنلاین دوربین های موجود در محل و یا جای دیگر استفاده میشوند .

اجاره تلویزیون شهری

   انتخاب نوع تلویزیون شهری وابستگی مستقیم با محل نصب از نظر داخل سالن یا بیرون سالن بودن و نیز متوسط فاصله بییندگان تا تلویزیون شهری را دارد. بدان معنا که تلویزیون های شهری خارج سالن نیازمند خصلت ضد آب بودن و نیز شدت نور بیشتر می باشند حال آنکه برای تلویزیون های داخل سالن پرتاب نور زیاد و ضد آب بودن نیاز نمی باشد و در نتیجه برای خرید تلویزیون شهری داخل سالن عمدتا از تلویزیون شهری SMD استفاده می شود ولی برای تلویزیون شهری خارج سالن از محصول DIP استفاده میشود. از ما بهترین قیمت تلویزیون شهری را بخواهید.

 

فروش تلویزیون شهری

همچنین مقدار فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری مشخص کننده دات پیچ تلویزیون شهری ( فاصله بین مرکز دو ال ای دی همرنگ مجاور ) می باشد بدان معنا که هر چقدر فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری کمتر باشد باید از تلویزیون شهری با دات پیچ کمتر – یعنی تراکم بالاتر – استفاده شود . به طور مثال تلویزیون ال ای دی خانگی دات پیچ 2/0 میلیمتر می باشد حال آنکه تلویزیون های شهری نصب شده در میادین شهر عمدتا دات پیچ 10 یا 16 میلیمتر می باشند . در کل انتخاب نوع تلویزین شهری به شرح زیرتوصیه می گردد

قیمت تلویزیون شهری

نخستین تلويزيون شهری 6 سال قبل به تهران آمدند و در میدان های بزرگ شهر مانند میدان ونک ، تجریش و هفت تیر نصب شدند. یکی از نکات مطرح درباره تلویزیون شهری مکان یابی مناسب برای جذب مخاطب و پیشگیری از پیامدهای منفی آن است. برخی کارشناسان معتقدند گذشته از دستاوردهای اقتصادی، استفاده نادرست از شیوه تبلیغات شهری گاهی به یک معضل تبدیل شده و به ایجاد آلودگی‌های بصری منجر می شود. به این ترتیب نصب نخستین تلویزیون های شهری از همان ابتدا با واکنش هایی همراه شد.

  • از کجا بخریم؟

قیمت تلویزیون شهری فول کالر

انتخاب نوع تلویزیون شهری وابستگی مستقیم با محل نصب از نظر داخل سالن یا بیرون سالن بودن و نیز متوسط فاصله بییندگان تا تلویزیون شهری را دارد. بدان معنا که تلویزیون های شهری خارج سالن نیازمند خصلت ضد آب بودن و نیز شدت نور بیشتر می باشند حال آنکه برای تلویزیون های داخل سالن پرتاب نور زیاد و ضد آب بودن نیاز نمی باشد و در نتیجه برای تلویزیون شهری داخل سالن عمدتا از تلویزیون شهری SMD استفاده می شود ولی برای تلویزیون شهری خارج سالن از محصول DIP استفاده میشود. همچنین مقدار فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری مشخص کننده دات پیچ تلویزیون شهری ( فاصله بین مرکز دو ال ای دی همرنگ مجاور ) می باشد بدان معنا که هر چقدر فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری کمتر باشد باید از تلویزیون شهری با دات پیچ کمتر – یعنی تراکم بالاتر – استفاده شود . به طور مثال تلویزیون ال ای دی خانگی دات پیچ 2/0 میلیمتر می باشد حال آنکه تلویزیون های شهری نصب شده در میادین شهر عمدتا دات پیچ 10 یا 16 میلیمتر می باشند .

 

اجاره تلویزیون شهری
 

چرا تلویزیون شهری ال ای دی پانل

1- ارائه پيشنهاد و مشاوره صادقانه و واقعی به کلیه مشتریان گرامی با هدف یافتن انتخابی درست و مقرون به صرفه

2- بهای تمام شده مناسب و معقول به دلیل عدم وجود واسطه و نیز واردات مستقیم قطعات

3- دو تا سه سال گارانتي و ارائه ضمانت نامه معتبر و نیز تعهد نامه محضری ( در صورت در خواست مشتری ) جهت انجام واقعی خدمات گارانتی و پشتیبانی پس از خرید تلويزيون شهری

4- آموزش صفر تا صد کلیه امور اپراتوری جهت خريداران تلویزیون شهری .

5- هزینه حمل رایگان ویژه اجاره كنندگان تلويزيون شهری مستقر در تهران و کرج و نیز هزینه حمل رایگان جهت تلویزیون شهری در کل کشور .

6- هزینه حمل رایگان جهت خریداران قطعات تلویزیون شهری در کل کشور ( ویژه خرید های بالای هفتاد میلیون ریال )

٧- تلاش واقعی جهت کسب رضایت نهایی خريدارات تلویزیون شهری و خریداران محترم قطعات.

٨- فروش تلويزيون هاي شهری با برترين كيفيت تصوير 4K

 تلویزیون شهری چیست,تلوزیون شهری ال ای دی پانل, ledpanelco, خرید انواع تلویزیون های شهری,نمایشگر تبلیغاتی,تلویزیون شهری تبلیغاتی.
 ،LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان ماژول ال ای دی ،آموزش تابلو ال ای دی ساخت تابلوled ، ساخت تابلو روانتلوزیون شهری ، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، اموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود تابلو روان ، اموزش ساخت تابلو ، تابلو روان ، تابلوروان ،  تابلوی روان ، تابلوهای روان ، تابلوLED تابلوled  ، تابلوی led ، تابلوهایled ، تابلو ال ای دی ،تلویزیون شهری تابلوهای ال ای دی ، تابلو ال ای دی ، تابلو تبلیغاتی تلویزیون شهری ، تلویزیون تبلیغاتی ،ساخت تلویزیون شهری ، ماژول ساخت تلویزیون شهری ، تابلوهای مدرن ، تابلو روان led ، فروش تابلو روان 

تلویزیون شهری فول کالر

تلاش واقعی جهت کسب رضایت نهایی خريدارات تلویزیون شهری و خریداران محترم قطعات.

 

 

خرید تلویزیون شهری

قیمت تلویزیون شهری فول کالر

١- واردات و توزيع قطعات تلويزيون شهری جهت همكاران گرامي
٢- توليد انواع تلويزيون هاي شهری داخل سالن و خارج سالن جهت مصرف كنندگان عزيز
٣- طراحي و اجراي صفر تا صد سازه هاي نگهدرانده تلويزيون شهری
٥- توليد و توزيع كابينت تلويزيون هایشهری ( دايكست وارداتي و توليد داخلی

اجاره انواع نمايشگر شهری جهت غرفه هاي نمايشگاهي ، سالن هاي همايش ، تالار هاي پذيرايي و مراسمات خاص

 برخی از پروژه ها

مركز تجاري چيت گر ٣٦ متر مربع - كتابخانه ملي ايران ١٨ متر مربع - تالار شهيد اويني فرهنگسراي بهمن ٣٩ متر مربع - شبكه هاي بهداشت و درمان ليكك - شبكه بهداشت ودرمان چرام ، ليكك ، لنده ٢٠ متر مربع - گروه خودرو سازي مديران خودرو - شركت اسان راه ( هيوندايي ) ١٢ متر مربع - مركز خريد ياس ميدان شكوفه - شركت ناريران رامسر ( تلويزيون منحنی ) ١٢ متر مربع - باغ اسد تنكابن - استخر شهداي سبزوار ١٢ متر مربع - حسينه مدافعان حرم اهواز ١٥ متر مربع دايكست - گروه صوت تصوير اقاي جعفري اراك ١٦ متر مربع دايكست رنتال - كارخانجات رادياتور ايران ، روغن لادن - ايران رادياتور شاد اباد -رستوران شاين سعادت اباد - صوت و تصوير برادران سيدي شيراز ( دايكست رنتال )مركز اسناد ملي ايران ١٨ متر مربع -بيمارستان شهداي هفتم تير شهر ري - شركت اوا هونام - شركت كاتاليست ايران- موسسه فكر برتر ( دايكست )- مجموعه آموزشگاههاي زبان سرا - مجموعه مدارس غير انتفاعي ادب - شركت ازاد راه حرم تا حرم - مركز چرم ايران ( فردوسي ) - بورس قارچ ايران - مركز خريد نجفيان بهشهر - باغ تالار ونك اصفهان -هايپر مهر اسلامشهر - كلينيك درديس سعادت اباد - شركت مهندسي نفت ايران 

 

 انواع مختلف تلویزیون شهری

صفحه نمایش تلویزیون شهری _ماشینی

این گونه از صفحه های نمایش تلویزیون شهری ،اغلب سوار بر روی یک وسیله نقلیه سنگین برای تحمل وزن تلویزیون شهری می شوند و تا بلندای حداکثر 4 متر بالا میروند. تصویر نوع از تلویزیون های شهری از فاصله خوب زیبا جلوه میکند. همچنین یک دسته ی دیگر از این نوع تلویزیون های شهری قابل حمل وجود دارد که بر روی اسکلتی استوار است . البته باید در نظر داشت که برای به ارتفاع رساندن این تلویزیون های شهری ، نوع فناوری ودر مرحله بعد ، نوع موتوری که برق آن را تهیه میکند و… نیز محاسبه میشود.

ابر نمایشگر شهری به منظور دولتی- ملی

کاربرد این نمایشگر درسازمان های دولتی_ملی میباشد. از این نمایشگر در اینگونه سازمانها برای سالنهای همایش ، اجلاس های داخلی و خارجی و کنفرانس ها استفاده میشود. این نمایشگر عهده دار پخش فایل های متنی یا ویوئویی میباشد واز بزرگی این نوع از تلویزیون شهری برای دید بصری بهتر برای حضار در سالن استفاده کنند.

صفحه نمایشی فول کالر

دسته ای از صفحات نمایشی برای تلویزیون های شهری نیز در بازار موجود میباشد که توانایی پخش هرگونه فایل به صورت تصویری،صوتی و یا داده را در خود دارد. از این نمایشگرها برای استفاده از حالت مرسوم این نمایشگرها، یعنی استفاده از صوت و تصویر همزمان با هم ؛بیشتر باید نقاط پر ازدحام شهر را در نظر داشت.

تلویزیون شهری تمام رنگی برای اماکن ورزشی

این نوع از تلویزیون های شهری یکی از تواناترین لوازم برای آگاه نمودن اشخاص است، که کاربردهای متفاوتی در جامعه دارد. به طور مثال : برای هر گونه تبلیغات و هر گستره ی کانونی که مرتبط به تبلیغات باشد و در ورزشگاه ها، برای معرفی انواع کالا و خدمات متفاوت آنها سازمانها ، فدراسیون ها ، اعلام نتایجها و حتی تجارت در محیط ورزشی استفاده میشود. که این استفاده در محیط ، موقعیت خوبی برای استفاده و تجذیب اشخاص به سمت این تلویزیونهای شهری است.

تلویزیون های شهری برای برج های مسکونی – تجاری – اداری

این نوع از صفحه های نمایشی بیشتر برای ساختمان های قابل سکنی و فروشگاههای بزرگ و کلیه ادارات که قابلیت استفاده از این صفحه نمایش های شهری را دارند؛ قابل استفاده میباشد. همانطور که میدانیم این تلویزیون های شهری یکی از برترین و بیشترین راهکارهای کسب در آمد است. کسب درآمد از طریق تبلیغات، زیرا که تبلیغات تاثیر مستقیم روی ذهن اشخاص دارد. یا مثلا میتوان از پخش زنده فیلم و مسابقات مهم ورزشی یا پخش زنده دوربینهای مداربسته برای پخش استفاده کرد. همچنین میتوان از طریق این دوربینها به ترویج فرهنگ از طریق پیام فرهنگی در این محیطها پرداخت.

نمایشگر شهری تمام رنگی برای ورودی مغازه ها و فروشگاه ها

امروزه برای نوشتن تابلوهایی با ساختار متنی از لامپ های ال ای دی (LED) ای که به صورت تک رنگ در بازار یافت می شود، استفاده می کنند. کاربرد این تابلو ها برای هر دو نوع نوشتار روان و ثابت می باشد. این صفحه های نمایش تلویزیونی میتواند، درباره خود به نوعی جلب توجه خوبی برای اشخاص داشته باشد و افراد را به سمت خود بکشاند. از این تابلوها هم در روز و هم در شب استفاده میشود.

ابر LED شهری ورودی نمایشگاه ها

کاربرد این تلویزیون های شهری برای نمایشگاه های بین اللمللی داخلی و خارجی در بین هیاهوی غرفه ها و در بازارهای تبلیغاتی است. این نوع از تلویزیون های شهری به بهترین نحوه وظیفه تبلیغات را به عهده میگیرند و ایفا میکنند. جالب است بدانیم که به این نکته اساسی کلیه صاحبان حرفه ها و مولدان تجاری و صنعتی واقف میباشند ؛ و از آنجایی که تبلیغات و هر گونه تیزر در نمایشگاه های ایرانی در شب بسیار مؤثر است ، این نمایشگرها جذابیت خاصی پیدا میکنند.

صفحه نمایش هایی برای مکان هایی عمومی

امروزه هر صفحه نمایش شهری برای کار خاص و مکان خاص تعریف می شود. به طور مثال بیشترین کاربرد و استفاده از این نمایشگرها در بخش تبلیغات و تجاری است و بخش های دیگر به مرا تب کمرنگتر و کم کاربرد تر میباشند. مثلا اول تبلیغات بعد تجارت بعد فرهنگ بعد از آن پخش پیام های اجتماعی، ملی، مذهبی ،ورزشی و… مورد توجه قرار میگیرد.این تلویزیون های شهری برای مکانهای پر تردد یا به عبارتی عمومی مثل پارکها چهارراها نزدیک به مترو برای ترویج فرهنگ و ملیت و مذهب و پیامهای شهروندی قرار میگیرد. لذا اینگونه تلویزیونها در تمامی شهرها برای آگاهی مردم قرار میگیرد.

برای مشاوره و خرید تلویزیون شهری با مشاوران شرکت ما در ارتباط باشید. فروش تلویزیون شهری یکی از محصولات شرکت ماست.

 

تلویزیون شهری امروزه در فضای رقابتی تولید کالا و ارایه خدمات، تبلیغات شهری جایگاه ویژه ای یافته؛ به طوری که در سال های اخیر هر روز بر تعداد تابلوهای روان در سطح شهرهای بزرگ افزوده شده است.

 تبلیغات با تلویزیون شهری

در حقیقت هدف اصلی تبلیغات شهری کمک به ارتقای سطح آگاهی در تبلیغات آموزشی و افزایش قدرت انتخاب مردم در تبلیغات تجاری است.

این شیوه تبلیغات به دلیل زیبایی ، جذب مخاطب و تنوع یکی از روش های تبلیغاتی پذیرفته شده در سراسر جهان به شمار می آید. با توسعه شیوه های تبلیغاتی تابلوهای کوچک کم‌کم جای خود را به بیلبوردهای بسیار بزرگ دادند و حالا تلویزیون های شهری برای تبلیغ کالاها و اطلاع رسانی وارد شهر های بزرگ و کوچک شده اند. و فروش تلویزیون شهری رونق دوجندانی گرفته است.

 

  • کیفیت کار خوب همیشه افتخار ما بوده است ال ای دی پانل با سابقه ای درخشان که داردمی تواند راهگشای خوبی در جهت تبلیعات الکترونیکی شما باشد.
    مهندس زارع مدیر شرکت ال ای دی پانل

آدرس تماس

با ما تماس بگیرید :

دفتر فروش :

تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق آلستوم- پلاک834

                    


تلفکس :      44299755 -021 (8 خط)

همراه : 09126630257