خرید تلویزیون شهری - اجاره تلویزیون شهری

تلویزیون شهری ضد آب,تلویزیون رنتال,فروش تلویزیون شهری در تهران و همه جای ایران با ال ای دی پانل بزرگترین وارد کننده تلویزیون های غول پیکر شهری در ایران همه از خدمات ال ای دی پانل می باشد. که واحد بازرگانی شرکت ال ای دی پانل با دارا بودن شرکای تجاری معتبر در کشورهای چین ، تایوان و کره جنوبی اقدام به واردات کالاهای مورد نیاز من جمله انواع قطعات تابلو روان ، اجاره تلویزیون شهری و تجهیزات نور پردازی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می نماید و نیز واحد تولید شرکت ال ای دی پانل فعالیت خود را در زمینه ساخت و تولید انواع تابلو روان و نمایشگر های led با مشخصات مختلف و نیز تولید انواع فریم و کابینت تابلو روان led و اجاره تلویزیون شهری می نماید.امید است با همکاری و همفکری و انتقادات سازنده و گرانبهای مشتریان محترم تابلو led و خرید تلویزیون شهری و نیز همکاران محترم همواره شاهد ارائه خدماتی عالی و پشتیبانی واقعی از طرف گروه توليدي بازرگاني ال ای دی پانل باشیم.برای اجاره گرفتن قیمت تلویزیون شهری و خرید مطمئن آن با ما در تماس باشید.

 خرید و فروش تلویزیون شهری ال ای دی

خرید تلویزیون شهری

   تابلو های پیام متغیر فول کالر که اصطلاحا با نام تجاری تلویزیون شهری خوانده میشوند جهت انتقال فیلم ،تصویر ، متن و تیزرهای تبلیغاتی ونیز در مکانهای خاص ( مانند تالار ها و سالن های کنفرانس و همایش و صرافی ها ) جهت انتقال متون سریع التغییر ( مانند نرخ ارز و موجودی ) و نیز نمایش فیلم آنلاین دوربین های موجود در محل و یا جای دیگر استفاده میشوند .

اجاره تلویزیون شهری

   انتخاب نوع تلویزیون شهری وابستگی مستقیم با محل نصب از نظر داخل سالن یا بیرون سالن بودن و نیز متوسط فاصله بییندگان تا تلویزیون شهری را دارد. بدان معنا که تلویزیون های شهری خارج سالن نیازمند خصلت ضد آب بودن و نیز شدت نور بیشتر می باشند حال آنکه برای تلویزیون های داخل سالن پرتاب نور زیاد و ضد آب بودن نیاز نمی باشد و در نتیجه برای خرید تلویزیون شهری داخل سالن عمدتا از تلویزیون شهری SMD استفاده می شود ولی برای تلویزیون شهری خارج سالن از محصول DIP استفاده میشود. از ما بهترین قیمت تلویزیون شهری را بخواهید.

 

فروش تلویزیون شهری

همچنین مقدار فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری مشخص کننده دات پیچ تلویزیون شهری ( فاصله بین مرکز دو ال ای دی همرنگ مجاور ) می باشد بدان معنا که هر چقدر فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری کمتر باشد باید از تلویزیون شهری با دات پیچ کمتر – یعنی تراکم بالاتر – استفاده شود . به طور مثال تلویزیون ال ای دی خانگی دات پیچ 2/0 میلیمتر می باشد حال آنکه تلویزیون های شهری نصب شده در میادین شهر عمدتا دات پیچ 10 یا 16 میلیمتر می باشند . در کل انتخاب نوع تلویزین شهری به شرح زیرتوصیه می گردد

قیمت تلویزیون شهری

نخستین تلويزيون شهری 6 سال قبل به تهران آمدند و در میدان های بزرگ شهر مانند میدان ونک ، تجریش و هفت تیر نصب شدند. یکی از نکات مطرح درباره تلویزیون شهری مکان یابی مناسب برای جذب مخاطب و پیشگیری از پیامدهای منفی آن است. برخی کارشناسان معتقدند گذشته از دستاوردهای اقتصادی، استفاده نادرست از شیوه تبلیغات شهری گاهی به یک معضل تبدیل شده و به ایجاد آلودگی‌های بصری منجر می شود. به این ترتیب نصب نخستین تلویزیون های شهری از همان ابتدا با واکنش هایی همراه شد.

  • از کجا بخریم؟

قیمت تلویزیون شهری فول کالر

انتخاب نوع تلویزیون شهری وابستگی مستقیم با محل نصب از نظر داخل سالن یا بیرون سالن بودن و نیز متوسط فاصله بییندگان تا تلویزیون شهری را دارد. بدان معنا که تلویزیون های شهری خارج سالن نیازمند خصلت ضد آب بودن و نیز شدت نور بیشتر می باشند حال آنکه برای تلویزیون های داخل سالن پرتاب نور زیاد و ضد آب بودن نیاز نمی باشد و در نتیجه برای تلویزیون شهری داخل سالن عمدتا از تلویزیون شهری SMD استفاده می شود ولی برای تلویزیون شهری خارج سالن از محصول DIP استفاده میشود. همچنین مقدار فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری مشخص کننده دات پیچ تلویزیون شهری ( فاصله بین مرکز دو ال ای دی همرنگ مجاور ) می باشد بدان معنا که هر چقدر فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری کمتر باشد باید از تلویزیون شهری با دات پیچ کمتر – یعنی تراکم بالاتر – استفاده شود . به طور مثال تلویزیون ال ای دی خانگی دات پیچ 2/0 میلیمتر می باشد حال آنکه تلویزیون های شهری نصب شده در میادین شهر عمدتا دات پیچ 10 یا 16 میلیمتر می باشند .

 

اجاره تلویزیون شهری
 

چرا تلویزیون شهری ال ای دی پانل

1- ارائه پيشنهاد و مشاوره صادقانه و واقعی به کلیه مشتریان گرامی با هدف یافتن انتخابی درست و مقرون به صرفه

2- بهای تمام شده مناسب و معقول به دلیل عدم وجود واسطه و نیز واردات مستقیم قطعات

3- دو تا سه سال گارانتي و ارائه ضمانت نامه معتبر و نیز تعهد نامه محضری ( در صورت در خواست مشتری ) جهت انجام واقعی خدمات گارانتی و پشتیبانی پس از خرید تلويزيون شهری

4- آموزش صفر تا صد کلیه امور اپراتوری جهت خريداران تلویزیون شهری .

5- هزینه حمل رایگان ویژه اجاره كنندگان تلويزيون شهری مستقر در تهران و کرج و نیز هزینه حمل رایگان جهت تلویزیون شهری در کل کشور .

6- هزینه حمل رایگان جهت خریداران قطعات تلویزیون شهری در کل کشور ( ویژه خرید های بالای هفتاد میلیون ریال )

٧- تلاش واقعی جهت کسب رضایت نهایی خريدارات تلویزیون شهری و خریداران محترم قطعات.

٨- فروش تلويزيون هاي شهری با برترين كيفيت تصوير 4K

 تلویزیون شهری چیست,تلوزیون شهری ال ای دی پانل, ledpanelco, خرید انواع تلویزیون های شهری,نمایشگر تبلیغاتی,تلویزیون شهری تبلیغاتی.
 ،LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان ماژول ال ای دی ،آموزش تابلو ال ای دی ساخت تابلوled ، ساخت تابلو روانتلوزیون شهری ، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، اموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود تابلو روان ، اموزش ساخت تابلو ، تابلو روان ، تابلوروان ،  تابلوی روان ، تابلوهای روان ، تابلوLED تابلوled  ، تابلوی led ، تابلوهایled ، تابلو ال ای دی ،تلویزیون شهری تابلوهای ال ای دی ، تابلو ال ای دی ، تابلو تبلیغاتی تلویزیون شهری ، تلویزیون تبلیغاتی ،ساخت تلویزیون شهری ، ماژول ساخت تلویزیون شهری ، تابلوهای مدرن ، تابلو روان led ، فروش تابلو روان 

تلویزیون شهری فول کالر

تلاش واقعی جهت کسب رضایت نهایی خريدارات تلویزیون شهری و خریداران محترم قطعات.

 

 

خرید تلویزیون شهری

قیمت تلویزیون شهری فول کالر

١- واردات و توزيع قطعات تلويزيون شهری جهت همكاران گرامي
٢- توليد انواع تلويزيون هاي شهری داخل سالن و خارج سالن جهت مصرف كنندگان عزيز
٣- طراحي و اجراي صفر تا صد سازه هاي نگهدرانده تلويزيون شهری
٥- توليد و توزيع كابينت تلويزيون هایشهری ( دايكست وارداتي و توليد داخلی

اجاره انواع نمايشگر شهری جهت غرفه هاي نمايشگاهي ، سالن هاي همايش ، تالار هاي پذيرايي و مراسمات خاص

 برخی از پروژه ها

مركز تجاري چيت گر ٣٦ متر مربع - كتابخانه ملي ايران ١٨ متر مربع - تالار شهيد اويني فرهنگسراي بهمن ٣٩ متر مربع - شبكه هاي بهداشت و درمان ليكك - شبكه بهداشت ودرمان چرام ، ليكك ، لنده ٢٠ متر مربع - گروه خودرو سازي مديران خودرو - شركت اسان راه ( هيوندايي ) ١٢ متر مربع - مركز خريد ياس ميدان شكوفه - شركت ناريران رامسر ( تلويزيون منحنی ) ١٢ متر مربع - باغ اسد تنكابن - استخر شهداي سبزوار ١٢ متر مربع - حسينه مدافعان حرم اهواز ١٥ متر مربع دايكست - گروه صوت تصوير اقاي جعفري اراك ١٦ متر مربع دايكست رنتال - كارخانجات رادياتور ايران ، روغن لادن - ايران رادياتور شاد اباد -رستوران شاين سعادت اباد - صوت و تصوير برادران سيدي شيراز ( دايكست رنتال )مركز اسناد ملي ايران ١٨ متر مربع -بيمارستان شهداي هفتم تير شهر ري - شركت اوا هونام - شركت كاتاليست ايران- موسسه فكر برتر ( دايكست )- مجموعه آموزشگاههاي زبان سرا - مجموعه مدارس غير انتفاعي ادب - شركت ازاد راه حرم تا حرم - مركز چرم ايران ( فردوسي ) - بورس قارچ ايران - مركز خريد نجفيان بهشهر - باغ تالار ونك اصفهان -هايپر مهر اسلامشهر - كلينيك درديس سعادت اباد - شركت مهندسي نفت ايران 

 


همانگونه که می‌دانیم رنگ بر منش و رفتار و حواس آدمی تاثیر می‌گذارد. رنگ‌ها قادرند اثرهای مثبت و خوب یا منفی و بدی را در اطرافمان پراکنده کنند. رنگ‌ها بر ابعاد، فاصله، بر توانایی انعطاف، دما، سختی و وزن وسایل تاثیر می‌گذارند. پس رنگ عامل خیلی مهمی در طراحی متن و انیمیشن برای استفاده در تابلو ال‌ای دی یا تلویزیون شهری ها است.
تاثیر رنگ در شهر با تلویزیون شهری
رنگ یکی از جلوه‌های قابل توجه زندگی شهری امروزه است. همانگونه که مبلمان خانه و پیرامون محیط مسکونی بایست دارای انسجام و نظم در گزینش رنگ‌ها باشد جز به جزء شکل بخش شهر هم در صورت پیروی از اصلهای ترکیب و انسجام در رنگ‌ها مکانی خوشایند و آرام بخش را برای شهروندان فراهم خواهد کرد. رنگ در طراحی‌های تلویزیون شهری  بایست به گونه‌ای باشد که منجر به آلودگی رنگی و دیداری شهر نگردد.
رنگ در شهرهای سنتی
رنگهای طبیعی، مصالح بومی که بنا‌ها توسط آن‌ها بنا می‌شدند، به شهر سیمایی منسجم و یکرنگ می‌داد و با روحیه، آب و هوا و فرهنگ مردم تطبیق داشت و جلوه‌ای از شناسنامه شهر شمرده می‌شد. بنابراین شهر هویت رنگی ویژه و مخصوص به خودی را دارا بود. رنگ در شهرهای مدرن ابزاری برای خودنمایی شده است. به کارگیری رنگهای تند و مختلف در تبلیغات خیابانی (که سهم زیادی از آن وابسته به تلویزیون شهری ها است) منجر به آشفتگی افراد در مکان‌ها شده است. به این خاطر که هر رنگ پیام و بارمعنایی ویژه‌ای را با خود به همراه دارد و هنگامی که بدون توجه به پیام پنهان در رنگ‌ها از آن‌ها کار می‌کشیم مکان شهری مبدل به یک تابلوی رنگی بی‌هویت می‌گردد که فقط باعث دلگیری، افسردگی، و خشن بودن افراد اجتماع می‌گردد و در نتیجه پیرامون ما به فضایی غمکین و نامطلوب بدل می‌شود.
رنگ و ارتباط بخشی از ماهیت و سرشت آدمی است و به ترقی و رشد آدمی یاری می‌رساند. رنگ درخور در طرح تلویزیون شهری می‌تواند به این رشد و بالندگی کمک بسزایی نماید.
رنگ تلویزیون شهری ها برای اثرگذاری بیشتر در فضای پیرامون
متخصصان به علت تعداد بیشتر محصولات تبلیغ شده در سطح شهر (به ویژه از طریق تلویزیون شهری) تخمین مدت خیره شدن به هر محصول توسط بینندگان ( تلویزیون شهری) را در حدود یک ثانیه ارزیابی کردند و این با سرعت رعد ۱/۲۵ حدود۵۰ تصویری که بر روی مردمک یا شبکیه چشم بدون آنکه فرد متوجه آن شود ثبت می‌گردد.
تبلیغات محیطی با استفاده از تلویزیون شهری
تبلیغات محیطی با استفاده از تابلو LED یا تلویزیون شهری، ارتباط آدمی با فضای پیرامونش می‌باشد و به مثابه یک مدیا باعث آگاهی در تماشاگران می‌گردد. تبلیغات محیطی با استفاده از تابلو ال‌ای دی یا تلویزیون شهری معمولا در اکثر تابلو LED، تلویزیون شهری، بیلبورد، پوس‌تر و عکس‌های نقاشی شده که هر یک دارای ابعاد مختلفی می‌باشند، که در سطح شهر به چشم می‌آید.

تبلیغات در سه سطح زیر دسته بندی می‌گردد:
۱.     سطح اول (intensive) با شدت و با اهمیت
۲.     سطح دوم (preventive) بیانگر و گویا
۳.     سطح سوم (minimum) حداقل و کمینه
مطابق با آمارهای کمی حاصل شده از نظر سنجی‌ها و پژوهش‌ها، تابلو ال‌ای دی،تلویزیون شهری با طراحی درخور در سطح اول جای دارد.

رنگ در تابلوهای تبلیغاتی به ویژه در تابلو ال‌ای دی و تلویزیون شهری
هر رنگی مفهوم و حالتی ویژه را تداعی می‌کند. افزون بر این رنگ‌ها در هر فرهنگی مفاهیم متفاوتی را دارا هستند، نکته دیگر برخورد رنگ‌ها می‌باشد. به عنوان نمونه مشکی و زرد، قرمز و زرد، یا سفید و قرمز نتیجه‌های مثبت و خوبی را به وجود می‌آورند. در بیلبورد‌ها و تابلو ال‌ای دی یا تلویزیون شهری  به خاطر سرعت بیشتر وسایل نقلیه، بعضی از رنگ‌ها با زمینه‌هایشان ترکیب شده و به خاطر خطای دید خوب خوانده نمی‌شوند. به عنوان نمونه رنگ قرمز با زمینه تیره و یا نوشته‌های آبی بر روی زمینه بنفش. در یک مسیر دراز و یکنواخت، یک تابلو ال‌ای دی یا تلویزیون شهری با کنتراست رنگی بیشتر می‌تواند برای چند لحظه حواس راننده را منحرف و او را وادار به تابلو نگاه کند و یا برعکس تنوع رنگ تابلو ال‌ای دی در شهر می‌تواند منجر به خستگی چشم راننده‌ها شود، بنابراین بهتر است بر روی زمینه‌های روشن از نوشته‌های تیره و بالعکس بر روی زمینه تیره از نوشته‌های روشن بهره برده شود، تا می‌توانید از خطوط رنگی نوشته زیاد استفاده نکنید، این موضوع خواندن را دشوار می‌کند.

تلویزیون شهری امروزه در فضای رقابتی تولید کالا و ارایه خدمات، تبلیغات شهری جایگاه ویژه ای یافته؛ به طوری که در سال های اخیر هر روز بر تعداد تابلوهای روان در سطح شهرهای بزرگ افزوده شده است.

 تبلیغات با تلویزیون شهری

در حقیقت هدف اصلی تبلیغات شهری کمک به ارتقای سطح آگاهی در تبلیغات آموزشی و افزایش قدرت انتخاب مردم در تبلیغات تجاری است.

این شیوه تبلیغات به دلیل زیبایی ، جذب مخاطب و تنوع یکی از روش های تبلیغاتی پذیرفته شده در سراسر جهان به شمار می آید. با توسعه شیوه های تبلیغاتی تابلوهای کوچک کم‌کم جای خود را به بیلبوردهای بسیار بزرگ دادند و حالا تلویزیون های شهری برای تبلیغ کالاها و اطلاع رسانی وارد شهر های بزرگ و کوچک شده اند. و فروش تلویزیون شهری رونق دوجندانی گرفته است.

 

  • کیفیت کار خوب همیشه افتخار ما بوده است ال ای دی پانل با سابقه ای درخشان که داردمی تواند راهگشای خوبی در جهت تبلیعات الکترونیکی شما باشد.
    مهندس زارع مدیر شرکت ال ای دی پانل

آدرس تماس

با ما تماس بگیرید :

دفتر فروش :

تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق آلستوم- پلاک834

                    


تلفکس :      44299755 -021 (8 خط)

همراه : 09126630257