خرید تلویزیون شهری - اجاره تلویزیون شهری

تلویزیون شهری ضد آب,تلویزیون رنتال,فروش تلویزیون شهری در تهران و همه جای ایران با ال ای دی پانل بزرگترین وارد کننده تلویزیون های غول پیکر شهری در ایران همه از خدمات ال ای دی پانل می باشد. که واحد بازرگانی شرکت ال ای دی پانل با دارا بودن شرکای تجاری معتبر در کشورهای چین ، تایوان و کره جنوبی اقدام به واردات کالاهای مورد نیاز من جمله انواع قطعات تابلو روان ، اجاره تلویزیون شهری و تجهیزات نور پردازی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می نماید و نیز واحد تولید شرکت ال ای دی پانل فعالیت خود را در زمینه ساخت و تولید انواع تابلو روان و نمایشگر های led با مشخصات مختلف و نیز تولید انواع فریم و کابینت تابلو روان led و اجاره تلویزیون شهری می نماید.امید است با همکاری و همفکری و انتقادات سازنده و گرانبهای مشتریان محترم تابلو led و خرید تلویزیون شهری و نیز همکاران محترم همواره شاهد ارائه خدماتی عالی و پشتیبانی واقعی از طرف گروه توليدي بازرگاني ال ای دی پانل باشیم.برای اجاره گرفتن قیمت تلویزیون شهری و خرید مطمئن آن با ما در تماس باشید.

 خرید و فروش تلویزیون شهری ال ای دی

خرید تلویزیون شهری

   تابلو های پیام متغیر فول کالر که اصطلاحا با نام تجاری تلویزیون شهری خوانده میشوند جهت انتقال فیلم ،تصویر ، متن و تیزرهای تبلیغاتی ونیز در مکانهای خاص ( مانند تالار ها و سالن های کنفرانس و همایش و صرافی ها ) جهت انتقال متون سریع التغییر ( مانند نرخ ارز و موجودی ) و نیز نمایش فیلم آنلاین دوربین های موجود در محل و یا جای دیگر استفاده میشوند .

اجاره تلویزیون شهری

   انتخاب نوع تلویزیون شهری وابستگی مستقیم با محل نصب از نظر داخل سالن یا بیرون سالن بودن و نیز متوسط فاصله بییندگان تا تلویزیون شهری را دارد. بدان معنا که تلویزیون های شهری خارج سالن نیازمند خصلت ضد آب بودن و نیز شدت نور بیشتر می باشند حال آنکه برای تلویزیون های داخل سالن پرتاب نور زیاد و ضد آب بودن نیاز نمی باشد و در نتیجه برای خرید تلویزیون شهری داخل سالن عمدتا از تلویزیون شهری SMD استفاده می شود ولی برای تلویزیون شهری خارج سالن از محصول DIP استفاده میشود. از ما بهترین قیمت تلویزیون شهری را بخواهید.

 

فروش تلویزیون شهری

همچنین مقدار فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری مشخص کننده دات پیچ تلویزیون شهری ( فاصله بین مرکز دو ال ای دی همرنگ مجاور ) می باشد بدان معنا که هر چقدر فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری کمتر باشد باید از تلویزیون شهری با دات پیچ کمتر – یعنی تراکم بالاتر – استفاده شود . به طور مثال تلویزیون ال ای دی خانگی دات پیچ 2/0 میلیمتر می باشد حال آنکه تلویزیون های شهری نصب شده در میادین شهر عمدتا دات پیچ 10 یا 16 میلیمتر می باشند . در کل انتخاب نوع تلویزین شهری به شرح زیرتوصیه می گردد

قیمت تلویزیون شهری

نخستین تلويزيون شهری 6 سال قبل به تهران آمدند و در میدان های بزرگ شهر مانند میدان ونک ، تجریش و هفت تیر نصب شدند. یکی از نکات مطرح درباره تلویزیون شهری مکان یابی مناسب برای جذب مخاطب و پیشگیری از پیامدهای منفی آن است. برخی کارشناسان معتقدند گذشته از دستاوردهای اقتصادی، استفاده نادرست از شیوه تبلیغات شهری گاهی به یک معضل تبدیل شده و به ایجاد آلودگی‌های بصری منجر می شود. به این ترتیب نصب نخستین تلویزیون های شهری از همان ابتدا با واکنش هایی همراه شد.

  • از کجا بخریم؟

قیمت تلویزیون شهری فول کالر

انتخاب نوع تلویزیون شهری وابستگی مستقیم با محل نصب از نظر داخل سالن یا بیرون سالن بودن و نیز متوسط فاصله بییندگان تا تلویزیون شهری را دارد. بدان معنا که تلویزیون های شهری خارج سالن نیازمند خصلت ضد آب بودن و نیز شدت نور بیشتر می باشند حال آنکه برای تلویزیون های داخل سالن پرتاب نور زیاد و ضد آب بودن نیاز نمی باشد و در نتیجه برای تلویزیون شهری داخل سالن عمدتا از تلویزیون شهری SMD استفاده می شود ولی برای تلویزیون شهری خارج سالن از محصول DIP استفاده میشود. همچنین مقدار فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری مشخص کننده دات پیچ تلویزیون شهری ( فاصله بین مرکز دو ال ای دی همرنگ مجاور ) می باشد بدان معنا که هر چقدر فاصله متوسط چشم بیننده تا تلویزیون شهری کمتر باشد باید از تلویزیون شهری با دات پیچ کمتر – یعنی تراکم بالاتر – استفاده شود . به طور مثال تلویزیون ال ای دی خانگی دات پیچ 2/0 میلیمتر می باشد حال آنکه تلویزیون های شهری نصب شده در میادین شهر عمدتا دات پیچ 10 یا 16 میلیمتر می باشند .

 

اجاره تلویزیون شهری
 

چرا تلویزیون شهری ال ای دی پانل

1- ارائه پيشنهاد و مشاوره صادقانه و واقعی به کلیه مشتریان گرامی با هدف یافتن انتخابی درست و مقرون به صرفه

2- بهای تمام شده مناسب و معقول به دلیل عدم وجود واسطه و نیز واردات مستقیم قطعات

3- دو تا سه سال گارانتي و ارائه ضمانت نامه معتبر و نیز تعهد نامه محضری ( در صورت در خواست مشتری ) جهت انجام واقعی خدمات گارانتی و پشتیبانی پس از خرید تلويزيون شهری

4- آموزش صفر تا صد کلیه امور اپراتوری جهت خريداران تلویزیون شهری .

5- هزینه حمل رایگان ویژه اجاره كنندگان تلويزيون شهری مستقر در تهران و کرج و نیز هزینه حمل رایگان جهت تلویزیون شهری در کل کشور .

6- هزینه حمل رایگان جهت خریداران قطعات تلویزیون شهری در کل کشور ( ویژه خرید های بالای هفتاد میلیون ریال )

٧- تلاش واقعی جهت کسب رضایت نهایی خريدارات تلویزیون شهری و خریداران محترم قطعات.

٨- فروش تلويزيون هاي شهری با برترين كيفيت تصوير 4K

 تلویزیون شهری چیست,تلوزیون شهری ال ای دی پانل, ledpanelco, خرید انواع تلویزیون های شهری,نمایشگر تبلیغاتی,تلویزیون شهری تبلیغاتی.
 ،LED ، ماژول تابلو ، ماژول تابلو روان ماژول ال ای دی ،آموزش تابلو ال ای دی ساخت تابلوled ، ساخت تابلو روانتلوزیون شهری ، تلویزیونهای شهری آموزش تابلو روان ، اموزش تابلو led ، اموزش ساخت تابلو روان قاب تابلو ، دانلود تابلو روان ، اموزش ساخت تابلو ، تابلو روان ، تابلوروان ،  تابلوی روان ، تابلوهای روان ، تابلوLED تابلوled  ، تابلوی led ، تابلوهایled ، تابلو ال ای دی ،تلویزیون شهری تابلوهای ال ای دی ، تابلو ال ای دی ، تابلو تبلیغاتی تلویزیون شهری ، تلویزیون تبلیغاتی ،ساخت تلویزیون شهری ، ماژول ساخت تلویزیون شهری ، تابلوهای مدرن ، تابلو روان led ، فروش تابلو روان 

تلویزیون شهری فول کالر

تلاش واقعی جهت کسب رضایت نهایی خريدارات تلویزیون شهری و خریداران محترم قطعات.

 

 

خرید تلویزیون شهری

قیمت تلویزیون شهری فول کالر

١- واردات و توزيع قطعات تلويزيون شهری جهت همكاران گرامي
٢- توليد انواع تلويزيون هاي شهری داخل سالن و خارج سالن جهت مصرف كنندگان عزيز
٣- طراحي و اجراي صفر تا صد سازه هاي نگهدرانده تلويزيون شهری
٥- توليد و توزيع كابينت تلويزيون هایشهری ( دايكست وارداتي و توليد داخلی

اجاره انواع نمايشگر شهری جهت غرفه هاي نمايشگاهي ، سالن هاي همايش ، تالار هاي پذيرايي و مراسمات خاص

 برخی از پروژه ها

مركز تجاري چيت گر ٣٦ متر مربع - كتابخانه ملي ايران ١٨ متر مربع - تالار شهيد اويني فرهنگسراي بهمن ٣٩ متر مربع - شبكه هاي بهداشت و درمان ليكك - شبكه بهداشت ودرمان چرام ، ليكك ، لنده ٢٠ متر مربع - گروه خودرو سازي مديران خودرو - شركت اسان راه ( هيوندايي ) ١٢ متر مربع - مركز خريد ياس ميدان شكوفه - شركت ناريران رامسر ( تلويزيون منحنی ) ١٢ متر مربع - باغ اسد تنكابن - استخر شهداي سبزوار ١٢ متر مربع - حسينه مدافعان حرم اهواز ١٥ متر مربع دايكست - گروه صوت تصوير اقاي جعفري اراك ١٦ متر مربع دايكست رنتال - كارخانجات رادياتور ايران ، روغن لادن - ايران رادياتور شاد اباد -رستوران شاين سعادت اباد - صوت و تصوير برادران سيدي شيراز ( دايكست رنتال )مركز اسناد ملي ايران ١٨ متر مربع -بيمارستان شهداي هفتم تير شهر ري - شركت اوا هونام - شركت كاتاليست ايران- موسسه فكر برتر ( دايكست )- مجموعه آموزشگاههاي زبان سرا - مجموعه مدارس غير انتفاعي ادب - شركت ازاد راه حرم تا حرم - مركز چرم ايران ( فردوسي ) - بورس قارچ ايران - مركز خريد نجفيان بهشهر - باغ تالار ونك اصفهان -هايپر مهر اسلامشهر - كلينيك درديس سعادت اباد - شركت مهندسي نفت ايران 

 

ماژولال ای دییا همان ماژول تلویزیون شهری بلوک های آماده شده ای از ماتریس هایال ای دی می باشند که به آسانی و سریع به هم وصل می شوند و با بکارگیری درست برد کنترل و پاور سوئیچینگ درخور مانند CL-POWER که بهترین برند پاور سوئیچینگ موجود در بازار تلویزیون شهری است و سرانجام یک تلویزیون شهری حرفه ای و یا یک تابلو فول رنگی تلویزیون شهری ساخته می گردد.

در کیفیت یک ماژول چهار چیز دخیل می باشد:

۱-نوع برد ماژول

۲-نوعال ای دی استفاده شده

۳-چگونگی سرهم بندی قطعه ها روی برد

۴- اعتبار و خط مشی فروشنده آن.

بر عکس تصور همه، هیچ ربطی میان کیفیت و شفافیت یک ماژول و کد نگاشته شده در پشت آن نیست. این کدها که معمولا به طور ۷۰۱،۸۰۶،۸۰۱ می باشند تنها و تنها نشانگر مدل طراحی برد ماژول هستند ، در صورتی که کیفیت و شفافیت ماژول تنها به برد آن ربط ندارد بلکه به قطعاتی که تولید کننده ماژول هم از آنها بهره برده شده است هم ربط دارد، در واقع کمپانی های سازنده ماژول قادر هستند قطعه هایی با کیفیت های مختلف روی بردهای همانند سرهم بندی کنند.

وارد کننده های مختلفی در بازار می باشند که قادر هستند از تولیدکنندگان معتبر و یا غیر معتبر ماژول های شان را بخرند مطابق با این شرایط برای انتخاب یک ماژول با کیفیت باید به اعتبار و تجربه شرکت وارد کننده متکی باشیم.

انتخاب ماژول تلویزیون شهری-۷۰۱ یا ۸۰۶ یا ۸۰۱؟

حتمن در هنگام زمان خرید ماژول تلویزیون شهری با عبارات ۸۰۶ و یا ۷۰۱ روبرو شده اید و هر فروشنده ای با توجه به ماژولی که میفروشد از کد کالای خود تعریف می کنید!

در واقع از نظر ساختاری هیچ تفاوت میان ماژول ۸۰۶ و ۷۰۱ نیست و به آسانی می توانند جای همدیگر را بگیرند. بنابراین این فکر که به عنوان نمونه ماژول ۷۰۱ از ۸۰۶ بهتر می باشد از کجا آمده است؟ پاسخ این پرسش تنها یک نکته است: ترفندهای تبلیغاتی کاملا ابتدایی و به دور از بحث های علمی!! متاسفانه خیلی از واردکنندگان عمده ماژول تلویزیون شهری اصلاعات چندانی از ساختار ماژول در دست ندارند و تنها به منزله میانجی میان فروشنده چینی و خریدار ایرانی می باشند. لذا مجبور به استفاده از این طور ترفندها می شوند. بنابراین در عمل هیچ تفاوتی میان ماژول ۸۰۶ و ۷۰۱ نیست!

بنابراین چرا ۸۰۶ یا ۷۰۱ ایجاد شده است؟ اینها همه مربوط به طراح نخستین برد مدار چاپی(PCB) ماژول تلویزیون شهری می گردد که با توجه به طراحی که دارد برای آن اسم هایی انتخاب نموده اند. کدهای بسیاری هم هستند مانند ۸۰۱، ۹۰۱ ، ۷۰۸،۷۰۲ و غیره!

بنابراین راه حل معلوم کردن و دانستن ماژول تلویزیون شهری درخور و خوب کدام هست؟

در یک ماژول تلویزیون شهری فاکتورهای زیادی دخیل می باشند که منجر به تغییرات در ساختار و قیمت آن می گردند. این فاکتورها را اینگونه می توان برشمرد :

۱-کیفیت و ساختار برد مدار چاپی

۲-کیفیت ال ای دی ها و قطعه های استفاده شده

۳-جنس و طراحی قاب و بدنه ماژول

۴-تست و عیب یابی ماژول

کیفیت و ساختار برد مدار چاپی:

یک برد مدار چاپی به طوری که از طراحی شایسته ای برخوردار نباشد در فرکانس بالا و رفرش بالا که بیشتر در تابلوهای طیف دار دیده می شود جوابگو نخواهد بود و به آسانی نویز خواهد داشت. توجه به اینکه طراحی یک برد مناسب است از جمله اصلی ترین فاکتورها می باشد.

نکته: البته در کل ساختار ماژول ۷۰۱ خیلی هم ساختار خوبی نیست. البته ماژول های ۷۰۱ ی هم در بازار هستند که بهترین ماژول بازار شمرده می شوند که کمتر وارد کننده ای آنها را وارد می کند.

کیفیت ال ای دی ها و قطعه های استفاده شده :

قطعه های مصرفی و کیفیت آنها اثر خیلی خوبی در کیفیت نهایی ماژول دارند. البته دانستن کیفیت قطعه ها حتی برای یک مهندس الکترونیک با سابقه هم سخت می باشد به این خاطر که همه قطعه های موجود بر روی بردها امکان اصل و کپی بودن را دارا هستند و خود ال ای دی ها هم در کارخانه های مختلفی تولید می شوند. ال ای دی ها بسبا توجهته به نور، زاویه دید و شرکت سازنده آن مختلف می باشند و سنجش این در بسیاری از موردها تنها از شرکت مبدا چینی امکان پذیر می باشد. پس شناسایی این یک مورد تنها به تجربه شما از آن برند و فروشنده دارد.

جنس و طراحی قاب و بدنه ماژول:

توجه به طراحی و جنس بدنه ماژول هم از سایر موردهای پراهمیت می باشد. بدنه مناسب بایست از مواد درجه یک و خوب تولید شده باشد و مقاومت خوبی در برابر نور و یا ضربه های احتمالی و نفوذ عوامل طبیعی را دارا باشد. این نکته بویژه در ماژول های بیرونی (Outdoor) مهم می باشد چون در برابر مستقیم عوامل طبیعی می باشند. بسیاری از ماژول های موجود در بازار دارای بدنه های از جنس مواد بازیافتی می باشد. البته این نکته را می توان با توجه به بدنه ماژول نسبتا دانست. چون مواد بازیافتی از حالتی تار و شبیه به رنگ خاکستری دارا می باشند ولی بدنه با جنس مرغوب از بدنه شفاف و ظاهر خوبی برخوردار است.

نکته: اغلب وزن بیشتر یک بدنه منجر به پدید آمدن مقاومت بیشتر ماژول می شود . پس تلاش می کنند ماژول هایی با وزن بیشتر را به کار بگیرند.

نخستین مورد، توجه به ساختار سایه بان (ابرو) ال ای دی ها می باشد. این سایه بان بایست از اندازه و شکل خوبی برخوردار باشد. در صورت بلند بودن بیش از حد زاویه دید را محدود می کند و در صورت کوتاه بودن در مقابل نور خورشید عملکرد مناسبی ارائه نمی دهد. دومین نکته در سایه بان نبود چسبیدگی همه آنها به همدیگر می باشد چون در صورت نبود فاصله، آب یا ذرات رطوبتی مسیر شان را به پائین نمی یابند و در بالای ابروها می مانند.

سومین نکته در سایه بان داشتن شکل محدب و زاویه ای برای سرازیر شدن آب و رطوبت است. عامل دیگر در بدنه طراحی کلی جهت تعبیه ماژول است . در پشت هر ماژول محل هایی جهت پیچ شدن به بدنه می باشد. تعداد این جاها به دو شکل ۶ تایی و ۱۰ تایی می باشد. بعضی از شرکت ها فقط برای پایین آوردن هزینه های انتهایی تعداد ۴ پیچ و گاهی برخی ۶ پیچ را حذف می کنند ولی امکان مانور نهایی را از خریدار می گیرند.

تلویزیون شهری امروزه در فضای رقابتی تولید کالا و ارایه خدمات، تبلیغات شهری جایگاه ویژه ای یافته؛ به طوری که در سال های اخیر هر روز بر تعداد تابلوهای روان در سطح شهرهای بزرگ افزوده شده است.

 تبلیغات با تلویزیون شهری

در حقیقت هدف اصلی تبلیغات شهری کمک به ارتقای سطح آگاهی در تبلیغات آموزشی و افزایش قدرت انتخاب مردم در تبلیغات تجاری است.

این شیوه تبلیغات به دلیل زیبایی ، جذب مخاطب و تنوع یکی از روش های تبلیغاتی پذیرفته شده در سراسر جهان به شمار می آید. با توسعه شیوه های تبلیغاتی تابلوهای کوچک کم‌کم جای خود را به بیلبوردهای بسیار بزرگ دادند و حالا تلویزیون های شهری برای تبلیغ کالاها و اطلاع رسانی وارد شهر های بزرگ و کوچک شده اند. و فروش تلویزیون شهری رونق دوجندانی گرفته است.

 

  • کیفیت کار خوب همیشه افتخار ما بوده است ال ای دی پانل با سابقه ای درخشان که داردمی تواند راهگشای خوبی در جهت تبلیعات الکترونیکی شما باشد.
    مهندس زارع مدیر شرکت ال ای دی پانل

آدرس تماس

با ما تماس بگیرید :

دفتر فروش :

تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق آلستوم- پلاک834

                    


تلفکس :      44299755 -021 (8 خط)

همراه : 09126630257