چگونه نمایشگر های تبلیغاتی را انتخاب کنیم

چگونه یک تلویزیون شهری خوب بخریم؟

فرض مي كنيم كه قصد خريد يك نمايشگر LED شهري داريم ، چگونه بايد بهترين انتخاب را از نظر كيفيت انجام دهيم ؟

 

آيا دانستن دات پيچ، رزولوشن،حداقل فاصله ديد ، زاويه ديد ، توان مصرفي و ... كافي است؟

آيا خريد با قيمت پايين تر باعث مي شود كه فكر كنيد برنده ايد؟

آيا گارانتي يكساله يا دوساله موجب آرامش خاطرتان مي شود؟

بايد بدانيد كه تمام موارد فوق مهم است در صورتي كه مقايسه خوبي انجام شود. منظور چيست ؟

به عنوان مثال : وقتي شما تلويزيون SONY خوبي ميخريد كه مدل خاصي را با قيمت پايين تر و گارانتي بهتر خريده باشيد. قاعدتاً اگر شما يك تلويزيون شهری بدون نام و نشان و با گارانتي مشابه و قيمت پايين تر از SONY بخريد ، خريد خوبي انجام نداده ايد. آيا حاضريد براي خانه خود يك LCD بدون نام و با قيمت پايين و يك كارت گارانتي 2 ساله بخريد؟

وضعیت تلویزیون شهری در ایران

متاسفانه تلويزيون شهري در ايران اينگونه خريد و فروش مي شوند يعني براساس سياستي اشتباه از طرف فروشندگان، برند و كارخانه سازنده نمايشگر LED شهري اصلا مورد توجه و پرسش قرار نمي گيرد.در صورتي كه در بسياري از تجهيزات الكترونيكي بارها و بارها بررسي مي شود.

همان گونه كه ميدانيد شركتهاي چيني مي توانند محصولاتي با مشخصات فني مشابه اما با قيمتهايي مختلف توليد كنند كه در مورد نمايشگرهاي LED شهري اين اختلاف بسيار به چشم مي خورد.مثلا براي يك تلويزيون شهري دات پيچ 16 ميليمتر و با LED ساخت شركت Silan در بازار چين قيمتهايي از 850 دلار تا بيشتر از 1400 دلار به چشم مي خورد، مشخصاً بسياري از محصولات با قيمت زير 1000 دلار بدون نام هستند .به نظر شما اين اختلاف ناشي از چيست؟ بايد بدانيد دليل اين تفاوت فقط و فقط به كيفيت در قطعات و مواد اوليه و روند توليد بر مي گردد. مواد اوليه نقش مهمي در طول عمر نمايشگر LED دارد. هنگام خريد نمي توان تك تك اين جزئيات را بررسي كرد ، جزئياتي كه فروشندگان در پيش فاكتورها اعلام مي كنند نيز كاملا شبيه هم هستند و بعضي اوقات هم اصلاً قابل استناد نيستند. حال بايد به اين نكته توجه كرد كه خريدار چگونه مي تواند دو محصول را با مشخصات يكسان و قيمتهاي مختلف مقايسه كند؟

به نظر مي رسد كه بهترین انتخاب يك يا چند برند قابل اعتماد و مقايسه شرايط فروش و قيمت آنها با هم است تا چانه زني راجع به قيمت چيزي كه اصالت آن نامشخص است.

هدف از نگارش اين مقاله ايجاد نگرشي نو در خريد نمايشگر شهري مي باشد، نگرشي كه خريد را براي مصرف كننده آسان كرده و باعث كم رنگ شدن محصولات بي كيفيت و بي نام و نشان از بازار مي شود و آن جستجو بر مبناي برند مي باشد.

در اين راستا گروه تلیویون شهری و اجاره تلویزیون شهری شرکت لدپنل به عنوان يكي از تامين كنندگان نمايشگرهاي LED و تلويزيون شهري اقدام به معرفي برندهايي كرده كه به عنوان برترين برندهاي توليدكننده نمايشگرهاي LED شناخته مي شوند و محصولاتشان سالهاست در سراسر جهان مورد آزمون قرار گرفته اند. اميد است با اين خط مشي شرايط انتخاب بهتر براي خريداران گرامي مهيا گردد.

آدرس تماس

با ما تماس بگیرید :

دفتر فروش :

تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق آلستوم- پلاک834

                    


تلفکس :      44299755 -021 (8 خط)

همراه : 09126630257