مزیت های تلویزیون led برای تبلیغات کدامند؟

اخیرا بسیاری از شرکت‌ها به جای استفاده از رسانه‌هایی از قبیل اینترنت و رادیو به استفاده کردن از تلیغات تلویزیونی روی آورده‌اند. از این رو اجاره تلویزیون شهری برای انجام تبلیغات امری عادی به‌حساب می‌آید. اما چرا باید برای تبلیغات از تلویزیون شهری استفاده کنیم. وقتی که شما می‌خواهید یک کار تبلیغاتی با هدفی مشخص انجام دهید بسیار مهم است که فردی آگاه در این زمینه باشید. در ادامه در مورد ۵ دلیل مهم در ارتباط با استفاده کردن از تلویزیون شهری به بحث می‌نشینیم.

اینترنت به جای تلویزیون شهری آیا درست است؟

قبل از اینکه بحث اصلی را شروع کنیم، اجازه دهید به یک تصور غلط و رایج اشاره کنیم؛ “اینترنت جایگزین تلویزیون شده است”. با وجود سرویس‌هایی از قبیل (Netflix)، (Hulu) و (Youtube) زوال و از بین روفتن تلویزیون به کی موضوع داغ تبدیل شده است. مطالعات مربوط به چندین سازمان‌ بزرگ از قبیل (Nielson) و (Temkin Group) به نتیجه رسیده است که استفاده کردن از اینترنت تماشای تلویزیون را تکمیل می‌کند؛ درحقیقت تکمیل کننده‌ی آن است. بیش از یک سوم تماشاگران تلویزیون به‌طور همزمان به اینترنت متصل هستند و از آن استفاده می‌کنند. یک نمونه‌ی جدیدی از این بررسی به استفاده‌های چندگانه از وسایل ارتباط جمعی از قبیل تلویزیون، تلفن، تبلت و کامپیوتر مربوط می‌شود. طبق بررسی‌های انجام شده، ۳۸% در صد از استفاده‌کنندگان موبایل به‌ هنگامیکه یک تبلیغ تلویزیونی در مورد یک کالا را می‌بینند به اینترنت متصل می‌شوند تا اطلاعاتی در ارتباط با آن کالا کسب کنند. بنابراین استفاده کردن از هردو چه اینترنت و چه تلویزیون می‌تواند مفید باشد. به خصوص تلویزیون‌ شهری که می‌تواند این کار را به‌راحتی از طریق صفحه‌ی مانیتور بزرگش انجام دهد.

 

تلویزیون شهری

وجود آمار مردمی قابل توجه برای تماشای تلویزیون

تعداد بالای تماشاگران تلویزیون شهری موضوعی کاملا واضح است اما مهمترین عنصر تبلیغات تلویزیونی تعداد زیاد برنامه‌های تلویزیون است. در تلویزیون برنامه‌های متنوعی برای تمام سلایق وجود دارد. به‌عنوان مثال اگر بخواهید مخاطبان شما افرادی باشند که عاشق زبان انگلیسی هستند، آن‌ها مطمئنا کسانی هستند که برنامه‌های آموزش زبان را تماشا می‌کنند. یا اگر می‌خواهید زنانی خانه‌دار را جذب کنید مطمئنا آن‌ها کسانی هستند که به هنگام صبح به تماشای برنامه‌های آشپزی می‌پردازند. در یک تلویزیون شهری نیز می‌توان تبلیغاتی با رویکردی ذکر شده را قرار داد تا مخاطبان خاص خود را پیدا کرد.

اثر بسیار قوی و طولانی مدت تلویزیون شهری

هیچ وسیله‌ای دیگری همانند تلویزیون اثری تا این اندازه طولانی‌مدت و قوی ندارد. اکثر مردم اطلاعاتی کافی در ارتباط با یک محصول را تنها از طریق تلویزیون شهری بدست می‌آورند. ترکیب عناصری همانند صدا و تصویر شرایطی را به‌وجود می‌آورد که فرد می‌تواند یک شی را با تمام خصوصیاتش به راحتی درک و مشاهده کند.

اندازه، تکنولوژی و کیفیت تلویزیون شهری

تکنولوژی تلویزیون‌ها امروزه به‌سمتی می‌رود که به‌مرور بزرگتر، مقرون به‌صرفه‌تر و با کیفیت‌تر ‌شوند. اندازه‌ی تلویزیون‌ها به مرور بزرگتر می‌شود. همچنین تکنولوژی ساخت تلویزیون‌ها به‌مرور به سمت قابلیت‌های فراوان اتصال به شبکه و پخش با کیفیت بالا می‌رود. از طرفی بسیاری از افراد برخلاف گذشته به تلویزیون دسترسی دارند. تمام این قابلیت‌ها شما را به‌سمتی می‌برد تا یک حضور فعال، زیبا و موثر از خودتان در قالب محصولاتتان را به وجود آورید و با مخاطبانتان ارتباط برقرار کنید. اجاره کردن یک تلویزیون شهری با قیمت مناسب می‌تواند شما را به بسیاری از اهداف شخصیتان برساند.

مقرون به‌ صرفه بودن تلویزیون شهری

هنگامیکه شما بازار سرمایه‌گذای خود را مشخص کردید و مخاطبان شما معلوم شد، تلویزیون به‌طور غیر قابل باوری مقرون به‌صرفه است. اصطلاح «هزینه برای هر هزار نفر» (Cost-Per-Thousands)، اصطلاحی معروف است. به این معنی که با کمترین هزینه می‌توانید هزار نفر از مخاطبانتان را از طریق تلویزیون جذب کنید. متوسط تماشای تلویزیون در ایران در بین خانم‌های خانه‌دار و کودکان ۴ تا ۵ سال بین ۴ تا ۵ ساعت در طول روز است. بنابراین این افراد نزدیک به ۱ ساعت به تماشای تبلیغات تلویزیونی می‌پردازند. همان‌طور که می‌بینید هزینه‌ی زیادی برای ارتباط با مخاطبین از طریق تلویزیون شهری یا اجاره تلویزیون شهری نیاز نیست.

تلویزیون شهری، تکمیل‌ کننده‌ی دیگر رسانه‌ها

زمانیکه شما فروشی را از طریق اینترنت انجام می‌دهید مطمئنا نیاز دارید تا به دیگران برای سر زدن به سایتتان به‌طور مداوم یادآوری کنید. البته این کار از طریق تکنولوژیی‌های پیشرفته‌ی امروزی قابل انجام است. در مقایسه اگر بخواهید افراد را به دیدن یک برنامه‌ی خاص درتلویزیون ترغیب کنید میزان یادآوری از ۱۰% تا ۳۰% کاهش میابد. در نهایت باید بدانید که هیچ رسانه‌ای از جمله تلویزیون بر دیگری برتری ندارد تنها چیزی که آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کند نحوه‌ی استفاده و کاربرد آن‌ها است.

 

آدرس تماس

با ما تماس بگیرید :

دفتر فروش :

تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق آلستوم- پلاک834

                    


تلفکس :      44299755 -021 (8 خط)

همراه : 09126630257