تلویزیون شهری و کیفیت ماژول ها

تابلو روانتابلو روان

ماژول تلویزیون شهری یک رنگ به صورت طبیعی در اندازه  ۳۲*۱۶ سانتی متر ارائه می گردد. به تازگی خریداران کدهای درج شده در پشت بلوک را مبنایی جهت تشخیص کیفیت آن میدانند که صد در صد این فکر اشتباه است . کد ۷۰۱ یا ۸۰۶ و یا سایر کدها تنها کد PCB فایل است و تنها با این کدها میتوان پی برد که آیا نقشه سیم کشی ماژول مورد تایید است یا نه.  و دلیلی بر کیفیت یا نبود کیفیت ماژول تلویزیون شهری نمی باشد.
اما فاکتورهایی که کیفیت ماژول ال ای دی را نشان می دهند را اینگونه می توان برشمرد:
نوع چیپ ال ای دی (کارخانه تولیدکننده چیپ ال ای دی)  ماژول تلویزیون شهری
دستگاه کپسولیشن ال ای دی (امکان دارد چیپ ال ای دی خوب و عالی ساخته شده باشد اما عملیات کپسولیشن به درستی صورت نگرفته باشد) ماژول تلویزیون شهری
نوع آی سی به کاررفته (برند آی سی در تابلو های بسیار بزرگ و تمام رنگی خیلی مهم هستند به این خاطر که خروجی آی سی درایورهای بد و نامرغوب اغلب با اشتباه همراه هستند و  دست آخر قادر نیستند تصویری شفاف و واضح ارائه بدهند) در ماژول تلویزیون شهری  یکی از مهم ترین قطعات تلویزیون شهری توجه کنید اگر ضخامت ( (PCB کمتر از ۱٫۶ میلی متر باشد دوام مناسبی نخواهد داشت) ماژول تلویزیون شهری
رزین مرغوب (رزین باید به خوبی حالت ارتجاعی داشته باشد و مرغوبیت داشته باشد)
جنس فریم نبایستی با گذشت زمان و همچنین در مقابل نور خورشید تغییر حالت بدهد و بهترین نوع آن جنسی است که قابل اشتعال نباشد.
شدت نور ال ای دی (شدت نور نسبت مستقیمی با قیمت ماژول دارد هر چقدر پر نورتر باشد قیمت بالاتری هم دارد البته بایست از خرید ماژولهایی که شدت نور کاذب بالایی دارند خودداری کنید به این دلیل که  میتوان با تغییر مقاومت اکسترنال آی سی درایور شدت نور کاذب به وجود آورد که برای ال ای دی خیلی مضر است و در مدت دوام آن اثرگذار می باشد)
در جدیدترین نسخه های تلویزیون شهری در مدت زمان چند ساعت می توان یک تلویزیون شهری led تولید کرد. به خاطر ماژولار بودن این تابلو ها سرهم بندی و برنامه ریزی این تلویزیون شهری ها خیلی راحت است و به دانسته های زیادی درباره الکترونیک و برنامه نویسی احتیاجی نیست. این تلویزیون شهری ها در مقایسه با تابلو های روان قدیمی که با دست ساخته می شدند بسیار انعطاف پذیر هستند. کلا ماژول تلویزیون شهری دارای ویژگی ضد آب بودن می باشد و به هیچوجه احتیاجی به هیچ گونه تلق و یا شیشه برای کاور ندارند. ضد ضربه بودن این ماژول ها نیز یکی دیگر از ویژگی های این تلویزیون شهری هاست که منجر شده تا بتوان به آسانی این تلویزیون شهری ها را در محیط های خارجی و خیابان ها تعبیه کرد ال ای دی های ماژول تلویزیون شهری مجهز به سایبان ها و  آفتاب گیر هایی می باشند که نشان دادن تصویر را در نور مستقیم آفتاب به آسانی امکان پذیر می کنند. شدت نور بسیار زیاد و نرم افزار خیلی قوی و رایگان در این تابلو ها منجر شده تا به سرعت جایگزین خوبی برای  تابلو های دست ساز باشند. با به کارگیری این ماژول ها قادر هستید تابلو هایی یک رنگ ، سه رنگ ، هفت رنگ و حتی تمام رنگی را تولید کنید و تابلو ها را ( حتی تک رنگ ) به تلویزیون شهری هایی با توانایی نشانگر فیلم و یا کلیپ های ویدئویی بدل سازید.

آدرس تماس

با ما تماس بگیرید :

دفتر فروش :

تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق آلستوم- پلاک834

                    


تلفکس :      44299755 -021 (8 خط)

همراه : 09126630257