رنگ ها در تلویزیون شهری

 قبل از اینکه درباره خود قطعات تلویزیون شهری ها صحبتی به میان بیاوریم لازم است تا درباره اجزا تشکیل دهنده تلویزیون شهری ها بدانیم تا هم با کارکرد این اجزا در تلویزیون شهری led و هم با نحوه استفاده آنها بیشتر آشنا شویم.

قطعات تلویزیون شهری خوب و با کیفیت قطعات تابلو led یکی از مهم ترین نیازهای این صنعت به شما می رود که ما آن را در سریع ترین زمان برای شما فراهم می کنیم.

مشخصات قطعات تلویزیون شهری

در قطعات تلویزیون شهری  ماژول های LED دارای ویژگی هایی هستند که اولین ویژگی آنها که در وهله اول به چشم می خورد رنگ آنهاست این رنگ توسط ماژول LED تولید می شود و آمیزه ای از رنگ های قرمز، سبز ، آبی، سفید و ترکیب آنها را شامل می شود. مثلا در ماژول LED سبز فقط از LED سبز استفاده می شود و در LED آبی از آبی و در قرمز از رنگ قرمز و در بقیه رنگها نیز همین طور است. این ماژول ها که فقط یک رنگ دارند را ماژول های LED تک رنگ می گویند و هر یک را با علامتی که حرف اول انگلیسی و عدد یک است مانند R1، G1، W1 نشان می دهند.

در این بین ماژول هایی هستند که می توانند دو رنگ مختلف را از خود تولید کنند به این نوع از ماژول ها دوال می گوییند و در آنها فقط دو LED به کار رفته است. پایه این ماژول ها به این نحو است که اگر یکی از رنگ ها روشن شود تنها یک رنگ ویژه تولید می شود و اگر هر دو رنگ روشن شوند رنگ سومی را ایجاد می کنند. اکثر این ماژول ها از دو رنگ قرمز و سبز ساخته می شوند و علامت مخصوص این نوع از ماژول ها نیز حرف انگلیسی هر رنگ به همراه عدد یک است که با هم نشان داده می شود مانند این علامت اختصاصی، R1G1.

ماژول های قطعات تابلو led

ماژول هایی هم هستند که از دو LED قرمز و یک LED سبز ساخته می شوند و یا با ترکیب رنگ های دیگر که این گونه از ماژول ها وضوح بهتری نسبت به ماژول های دوال دارند و می توانند رنگهای مختلفی را تولید کنند. علامتی که برای این نوع از ماژول ها استفاده می شود به این صورت است: به عنوان نمونه، R1G2 ، که عدد کنار حرف کوچک رنگ نشان دهنده تعداد LED ها می باشد.

ماژول دیگر که به اسم RGB شناخته می شود از سه مدل LED تشکیل شده که به ترتیب قرمز، سبز و آبی است. این ترکیب این رنگها می توان طیف گستره ای از رنگها را به وجود آورد

در ماژول دیگری با ترکیب دو LED قرمز ، یک LED سبز و یک LED آبی می توان یک ماژول جدید به دست آورد که این ماژول ها با علامت اختصاری 2R1G1B نشان داده می شوند. این ماژول ها می توانند 16 میلیون رنگ تولید کنند و نسبت به ماژول های قبلی یعنی RGB طیف رنگی بیشتری را شامل می شوند و بیشترین کاربرد این گونه از قطعات تلویزیون شهری این مدل از ماژول ها در ساخت تلویزیون شهری است.

آدرس تماس

با ما تماس بگیرید :

دفتر فروش :

تهران - خیابان ستار خان - روبروی برق آلستوم- پلاک834

                    


تلفکس :      44299755 -021 (8 خط)

همراه : 09126630257